خرید اشتراک رشد کسب و کار

خرید اشتراک ویژه کوچینگ کسب‌وکار به معنای خرید 1 دوره آموزشی نیست. بلکه، شما انتخاب می‌کنید در مدت زمان مشخص از طریق دسترسی به ده ها ساعت دوره آموزشی بین‌المللی ترجمه شده به‎‌همراه پشتیبانان علمی ما بهره‌وری کسب‌وکارتان را تضمین کنید !!

کوچینگ کسب‌وکار چیست؟

کوچینگ کسب‌وکار یک برنامه مدت‌دار و مستمر است که در آن اساتید بین‌المللی به شما کمک می‌کنند تا نقاط اصلی و مهم کسب‌وکارتان (مثل رهبری و مدیریت، خدمات مشتریان، منابع انسانی و برگزاری جلسات موثر کاری) را به خوبی شناسایی کرده و با آموزش هایی که میبینید و پشتیبانی علمی متخصصان پلتفرم باورمدیران این نقاط اصلی را به بهترین شکل ممکن رشد و توسعه دهید.

موضوعات محتوای دوره رشد کسب و کار چیست؟

مدیریت و رهبری-01

مدیریت و رهبری

کمکتان می‌کنیم پس از شناسایی و تحلیل درست مشتریان بالقوه کسب و کارتان، بهترین برنامه برای جذب این مخاطبان به سمت محصول خودتان را تدوین کنید.
رشد منابع انسانی-01

رشد منابع انسانی

تکنیک هایی به شما می‌آموزیم که با خلاقیت و نوآوری به روی ویژگی‌های محصولتان متمرکز شده و به بهترین نحو آن را ترویج دهید.
خدمات مشتریان-01

خدمات مشتریان

معمولا قیمت 1 لیوان قهوه در دنیا 0.5 دلار است؛ ولی 1 لیوان قهوه استارباکس 3 دلار قیمت دارد !!! به شما کمک می‌کنیم مثل استارباکس متفاوت باشید !
برگزاری جلسات-01

برگزاری جلسات موثر

زمانی که مربی فروش شماره 1 دنیا (گرنت کاردون) حین مسیر یادگیری کنارمان باشد، نکته و تکنیک باقی‌مانده‌ای به جا می‌ماند ؟!؟!

حجم محتواهایی که هر ماه دریافت می‌کنیم چقدر است؟

تا به الان بیش از 700 دقیقه ویدئو آموزشی ترجمه شده تخصصی آماده و بارگذاری شده است و بلافاصله پس از ثبت نام به آن‌ها دسترسی خواهید داشت.

تضمین بروزرسانی مستمر

تضمین_بروزرسانی-01

امّا یک خبر مهم … 

به‌جز محتوا‌هایی که بلافاصله پس از خرید اشتراک ویژه به آنها دسترسی خواهید داشت؛ ما تضمین میکنیم هر هفته حداقل 100 دقیقه ویدئو آموزشی جدید و ترجمه شده از ما دریافت خواهید کرد.

اگر هفته‌ای محتوای جدید اضافه نشد مبلغ عضویت شما را به‌صورت کامل برمی‌گردانیم !!!

پیشرفت با سیستم آموزشی باورمدیران

محتوای نامحدود-01

محتوای نامحدود

ما معتقد هستیم مسیر آموزش یک مسیر نامحدود است و برای رسیدن به موفقیت نسخه محدود نمی‌توان ارائه داد. با بروزرسانی هفتگی که انجام می‌دهیم یک تجربه لذت‌بخش نامحدود برای شما فراهم می‌کنیم.
استفاده_از_LMS-01

استفاده از LMS

سیستم آموزشی پلتفرم ما از روش آموزشی LMS برخوردار است و دانشجو می‌تواند در هر لحظه به راحتی درصد پیشرفت هر درس و درصد پیشرفت ماهانه خود را بررسی نماید.
پشتیبانی VIP-01

پشتیبانی VIP

کارشناسان آموزشی ما پیشرفت شما را رصد کرده و همواره بهترین مسیر یادگیری و بهترین دوره‌ها را با توجه به نیاز شخصی شما پیشنهاد می‌دهند و در انتها به سوالات شما پاسخ داده تا بهترین تجربه‌ یادگیری برای شما فراهم شود.

تضمین بازگشت پول

تضمین_بازگشت_پول-01

ما ضمانت می‌کنیم که …

اگر به هر دلیلی از محتوای پلتفرم راضی نبودید؛ بدون هیچگونه محدودیت زمانی و پیش‌شرطی می‌توانید در طول مدت اشتراکتان از طریق پنل‌کاربری اشتراک خود را لغو کرده و مبلغ پرداخت شده را کاملا دریافت نمائید !!!

سوالات پر تکرار

خیر؛ بیش از نیمی از مطالب سایت رایگان بوده و بدون داشتن اشتراک ویژه قابل استفاده هستند.
لحظه‌ای بعد از خرید اشتراک به بیش از 40 ساعت محتوای تخصصی ویدئو، خلاصه کتاب و مقاله دسترسی خواهید داشت. در هر هفته هم تضمین می‌کنیم حداقل 1 ساعت محتوای آموزشی ویدئویی و 1 خلاصه کتاب یا مقاله به حساب کاربری شما اضافه شود.
خیر؛ اعتبار حساب شما از زمان خرید حساب شده و هر روزی که می‌گذرد، یک روز از اعتبار آن کم شده و ربطی به استفاده یا عدم استفاده از محتوای سایت ندارد.
خیر؛ شما با خرید اشتراک می‌توانید تمامی محتوا‌های موجود در حساب کاربری خود را تا پایان زمان اشتراک به هر تعدادی که مایل باشید دانلود نمائید.

شما این امکان را دارید تا در موبایل، تبلت، کامپیوتر و یا هر جایی که علاقه دارید تماشا کنید.

حتی در اتومبیلتان در هنگام رانندگی !

بله قطعا؛ اگر به هر دلیلی از خریدتان ناراضی بودید می‌توانید به مسئولین بخش پشتیبانی ما اطلاع داده و متعهد هستیم وجه پرداختی شما را بدون هیچ شرط و سوالی با نهایت احترام در اسرع وقت بازگردانیم.

تهیه یا تمدید اشتراک ویژه

تمدید اشتراک-01

شاید باورتان نشود …

هزینه‌ای که برای 3 ماه آموزش حرفه‌ای به همراه اساتید بین‌المللی و پشتیبانی تخصصی پرداخت می‌کنید معادل خرید 1 جلد کتاب است !!!

ارزش 1 جلد کتاب بیشتر است یا ساعت ها محتوای ویدئویی بین المللی ؟

اشتراک یک ماهه

79,000 تومان

اشتراک 3 ماهه

239,000 تومان

99,000 تومان

اشتراک 12 ماهه

949,000 تومان

499,000 تومان

دوره های رایگان