دوره یکسان‌سازی فروش و بازاریابی

ویدئو معرفی

مدرس

مارکوس مورفی

مارکوس مورفی یک متخصص فروش است که عمیقا ً به موفقیت کارآفرینان اهمیت می‌دهد .
مارکوس قبلا ً برای یِلپ ((Yelp در سان‌فرانسیسکو کار می‌کرد. او همچنین در اینفیوژن سافت ((Infusionsoft به عنوان مدیر توسعه شریک جهانی کار کرده‌است، جایی که بازارهای بین‌المللی جدید را از طریق شراکت استراتژیک گسترش و توسعه داد.
در حال حاضر، مارکوس به عنوان مدیر درآمدزایی در دیجیتال-مارکتر ((Digital Marketer کار می‌کند و در آنجا پیشگام تکنیک‌های فروش جدید و کارآمد است که نتایج مدل سنتی فروش داخلی را بهبود می‌بخشد. او همچنین عضو هیات مشورتی مشتریان در لینکدین است. مارکوس معتقد است که ترکیبی از فروش داخلی، فروش اجتماعی و شراکت‌های استراتژیک، نسل بعدی رشد کسب‌وکار است.

توضیحات دوره

فروش و بازاریابی همیشه در کنار هم پیش نمیرن. هر گروه مشارکت‌های گروه دیگر را دست کم می‌گیرد – و این ناسازگاری به کل شرکت آسیب می رساند. با این حال، هنگامی که فروش و بازاریابی هماهنگ شوند، تأثیر زیادی بر عملکرد شرکت ها در سراسر کشور میگذارد. اگر چرخه های فروش کوتاه تر باشند، هزینه فراگیری‌ها پایین می آید و شما در نهایت رشد حاشیه‌ی سود خود را مشاهده می کنید. این دوره به سازمان‌ها کمک می کند تا فروش و بازاریابی را برای بهینه‌سازی تجارت و دستیابی به رشد چشم‌گیر هماهنگ کنند. متخصص فروش، مارکوس مورفی، به شما کمک می‌کند درک کنید که ارتباطات از کجا قطع می‌شوند و راه‌هایی را برای بازسازی آن، افزایش مشارکت و سرمایه‌گذاری در همان اهداف مشترک نشان می‌دهد. در پایان این دوره، شما تمام ابزارهایی که برای پایان دادن به بن بست ها و یکپارچه کردن گروه لازم دارید را بدست خواهید آورد.

مهارت های کلیدی دوره

مدیریت فروش / بازاریابی
طول دوره
35 دقیقه
محتوای دوره
5 فصل / 16 درس
شما اشتراک این دوره را ندارید برای تهیه اشتراک بر روی دکمه زیر کلیک کنید

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)