وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
رايگان

دوره تعادل میان کار و زندگی

ویدئو معرفی

مدرس

دیو کرانشاو

دیو کرنشا پرورش رهبران را در شرکت‌ها، دانشگاه‌ها و سازمان‌های فُرچون 500 (Fortune 500)، در هر رده‌بندی و اندازه‌ای، انجام می‌دهد.
دیو در مجله‌ی تایم (Time)، یواس‌اِی تودِی (USA Today)، فَست کامپِنی (Fast Company) و اخبار بی‌بی‌سی (BBC) حضور یافته است. دوره‌های آموزشی او در لینکدین (LinkedIn) ده‌ها میلیون بار مشاهده شده است. پنج کتاب او به هشت زبان منتشر شده است، مشهور‌ترین آن، کتاب پرفروش مدیریت زمان افسانه‌ی چند وظیفه‌ای است. دیو، به عنوان نویسنده، سخنران و مدرس آنلاین، زندگی و حرفه‌ی صدها هزار نفر را در سراسر جهان متحول کرده است…

توضیحات دوره

ایجاد تعادل میان کار و زندگی را فرا بگیرید و از تمام آن‌ها لذت برده و بهره‌مند شوید. در این سخنرانی، نویسنده و مربی کسب و کار دِیْوْ کِرِنشا Dave Crenshaw)) استراتژی‌های هوشمندانه‌ای را مورد بررسی قرار مید‌هد تا در محل کارتان با تمرکز به کار پرداخته و این فرصت را داشته باشید تا از زمان‌تان در خانه لذت ببرید. در فصل پرسش و پاسخ امتیازی، او به سؤال‌های دشواری از این قبیل می‌پردازد: علائم هشداردهنده‌ای که نشان می‌دهد زندگی‌ام از تعادل خارج شده چیست؟ چگونه می‌توانم تعادل را حفظ کنم، در حالی که غالباً در سفر هستم؟ چگونه میان کار، زندگی و مدرسه تعادل را برقرار سازم؟

مهارت های کلیدی دوره

مهارت‌های زندگی / رشد شخصی
طول دوره
29 دقیقه
محتوای دوره
8 فصل / 21 درس

برای مشاهده دوره بصورت رایگان ثبت نام کنید

تعداد کل امتیاز دهندگان: 0 میانگین امتیاز: 0

محتوای دوره

بازکردن همه
محتوای فصل
0% تکمیل‌شده 0/1 مرحله
ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)