دوره ادغام برندسازی و بازاریابی

ویدئو معرفی

مدرس

دینا شاپیرو

دینا شاپیرو پیش از تاسیس شرکت خود، یعنی شرکت مشاوره‌یYorkville یک استراتژیست برند و مدیر اجرایی بازاریابی بود.
دینا مدیرعامل شرکت مشاوره‌ی Yorkville است که بهترین آموزش بازاریابی موجود را ارایه می‌دهد و به مشتریان در رشد برند خود، ایجاد تیم‌های بازاریابی با عملکرد بالا، و متعهد‌کردن کارمندان کمک می‌کند. شرکت او یک شرکت با مدیریت یک خانم است که مجوز WBENC (شورای ملی مشاغل تجاری زنان) را دارد.
دینا علاوه بر کار با مشتری خصوصی، در مدرسه بازاریابی ANA و دانشگاه M.S نیویورک در زمینه‌ی آموزش بازاریابی یکپارچه فعالیت می‌کند.
اگر میخواهید بدانید که او چگونه می‌تواند به شما کمک کند می‌توانید به سایت www.yorkvilleconsulting.com مراجعه نمایید.

توضیحات دوره

وقتی مفهوم یکپارچه‌سازی بازاریابی مطرح می‌شود، بسیاری از مردم به‌طور ناخودآگاه به بازاریابی مشتری خارجی فکر می‌کنند؛ با این حال، رویکردهای خارجی به‌عنوان مثال تبلیغات، رسانه‌های اجتماعی و بازاریابی رویداد—تنها یک تکه از این پازل هستند. در این دوره، دینا شاپیرو رویکردی جامع برای یکپارچه‌سازی برند و بازاریابی را به اشتراک می‌گذارد که تمام روش‌های ارتباطی و ذینفعان خارجی و داخلی را در بر می‌گیرد. دینا علاوه‌ بر بررسی بازاریابی خارجی، به سه نوع مهم دیگر از یکپارچه‌سازی هم می‌پردازد: عمودی، افقی، داخلی. او همچنین موانع معمول بر سر راه را بررسی کرده و نشان می‌دهد که چگونه استراتژی‌های یکپارچه‌سازی را وارد شرکت خود کنید.

مهارت های کلیدی دوره

مدیریت برند / بازاریابی
طول دوره
59 دقیقه
محتوای دوره
6 فصل / 18 درس
شما اشتراک این دوره را ندارید برای تهیه اشتراک بر روی دکمه زیر کلیک کنید

محتوای دوره

بازکردن همه
محتوای فصل
0% تکمیل‌شده 0/1 مرحله
ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)