دوره اصول برندسازی

ویدئو معرفی

مدرس

دُرو بوید

درو بوید رهبری جهانی در حوزه خلاقیت و نوآوری است.
درو نویسنده‌ی کتاب درون جعبه (inside the box) است. وی همچنین در سِمَت مدیر اجرایی کارشناسی ارشد در برنامه‌ی بازاریابی و دانشیار بازریابی و نوآوری در دانشگاه سینسیناتی خدمت می‌کند.
درو پس از یک مسیرشغلی بسیار موفق در تجارت به محیط دانشگاهی وارد شد. او 17 سال را با جانسون و جانسون (Johnson & Johnson) در امر بازاریابی، ادغام و تملک و توسعه بین‌المللی سپری کرد. درو قبل از جانسون و جانسون با یونایتد اِیرلاینز (United Airlines) در حیطه‌ی فروش، بازاریابی و برنامه ریزی استراتژیک کار می‌کرد. او یکی از پیشگامان اولیه‌ی مشارکت استراتژیک بین شرکت های هواپیمایی بود که به ایجاد استار الاینس (Star Alliance) منتهی شد.

توضیحات دوره

برند‌های قوی و موثر، مزیتی رقابتی در بازار به شما می‌دهند و کمک می‌کنند طوفان‌های رقابتی را پشت سر بگذارید. چه در حال حاضر صاحب برند باشید و چه در حال راه‌اندازی یک برند جدید هستید، این دوره ابزارها و چارچوب‌های لازم برای ارزش بخشیدن به برندتان را فراهم می‌کند. بیاموزید که چطور ارزش‌های اصلی خود را تعریف کنید، آنها را با برند خود پیوند بزنید و برند خود را به طور موثر راه‌اندازی و ارتباط برقرار کنید، اینکار را هم به صورت داخلی و هم از طریق رسانه‌های اجتماعی، روابط عمومی، تبلیغات، بسته‌بندی و کانال‌های دیگر انجام دهید. مربی درو بوید (Drew Boyd)، یک متخصص بازاریابی با بیش از سه دهه تجربه است، که نحوه اندازه‌گیری عملکرد برند و حفظ ارزش و ارتباط آن با گذشت زمان را توضیح می‌دهد.

مهارت های کلیدی دوره

مدیریت برند / توسعه برند
طول دوره
52 دقیقه
محتوای دوره
7 فصل / 26 درس
شما اشتراک این دوره را ندارید برای تهیه اشتراک بر روی دکمه زیر کلیک کنید

محتوای دوره

بازکردن همه
محتوای فصل
0% تکمیل‌شده 0/1 مرحله
ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)