دوره مهارت‌های کوچینگ برای رهبران

ویدئو معرفی

مدرس

سارا کانادی

سارا کانادی نویسنده، سخنران و متخصص پیشرفت رهبری است.
او در کارش به شرکت‌ها کمک می‌کند تا برای تاثیردرآمد خالص، مشارکت رهبرانش را به بیش-ترین حد برسانند. سارا با بهره‌مندی از 15 سال سابقه سازمانی، برای ارتباط گرفتن با مخاطبان و اطمینان دادن از اینکه استراتژی‌هایی عملی برای تغییری مثبت‌تقویت مهارت‌های رهبری، بهبود روابط تجاری و بهسازی عملکرد—نصیب آنان می‌شود، استعداد بی‌نظیری دارد.
حرفه‌ی 20 ساله‌ی سارا، شامل سمت‌های ارشد اجرایی در فروش، عملیات و توسعه سازمانی با شرکت‌های یواس‌ای‌ای (USAA) و تگزاس میوچوآل (Texas Mutual) است. او بعد از تاسیس شرکت خود شروع به به اشتراک گذاشتن تخصصش در زمینه توسعه رهبری، برندسازی، حضور اجرایی و هوش هیجانی کرد. بینش‌های او صدها تیم و فرد در سراسر کشور را بر آن داشته تا تغییراتی استراتژیک با نتایج چشمگیر ایجاد کنند.

توضیحات دوره

رهبرانی که برای کارمندان‌شان مربیگری هدفمند و مداوم ارائه دهند، می‌توانند تیم‌شان را تقویت کرده و به سازمان‌شان ارزش بیافزایند. سارا کانادی، متخصص رهبری، در این دوره تفاوت‌های بین مدیریت، تعلیم و مربیگری را مطرح کرده و برای مدیران مدل‌ها و مهارت‌های مربیگری را برای پشتیبانی از رشد و پیشرفت کارمندان‌شان ارائه می‌دهد. سارا برای مربیگری طرح توجیهی ارائه می‌دهد، چالش‌های رایج مربیگری را بررسی کرده و نحوه ارائه بازخورد و تعیین اهداف را توضیح می‌دهد.

مهارت های کلیدی دوره

کوچینگ / توسعه منابع‌انسانی
طول دوره
34 دقیقه
محتوای دوره
4 فصل / 9 درس
شما اشتراک این دوره را ندارید برای تهیه اشتراک بر روی دکمه زیر کلیک کنید

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)