دوره ساخت استراتژی برند

ویدئو معرفی

مدرس

لیندسی پدرسن

لیندزی پدرسن یک استراتژیست برند با “آیرون‌کلاد برند استراتژی” (Ironclad Brand Strategy) است.
لیندزی یک استراتژیست با‌تجربه و با عملکرد علمی و سخت‌گیرانه در زمینه ساخت برند، به رهبران کمک می‌کند تا رشد هدفمند را از طریق موقعیت دقیق برند “آیرون‌کلاد” به جریان بیاندازند. او قبل از کار در شرکت استراتژی برند “آیرون‌کلاد”، در تجارت کلروکس (Clorox) مدیریت برند را بر عهده داشت، و در آنجا تجارت‌های سنگین و میلیارد دلاری و گروه‌های تازه‌تاسیس را از کلروکس-بلیچ (Clorox Bleach) گرفته تا آرمور-آل Armor All)) و بریتا (Brita)، رهبری می کرد.
او در حال حاضر ضمن ایجاد استراتژی های برند برای مشتریان خود، از یک رویکرد مدیریت کلی استفاده می کند: رهبران مشاغلی که در حال رشد هستند، اما برای این رشد در جدال هستند. او از روش اختصاصی “آیرون‌کلاد” خود برای خلق استراتژی برند استفاده می کند که به کسب و کار کمک می کند پتانسیل خود را بروز دهد و به رهبران خود این توانایی را می دهد که با عزم، وضوح و تمرکز رشد کنند.

توضیحات دوره

برندهای بزرگ برای یک تجارت ارزش بسیار زیادی به ارمغان می‌آورند. آنها به مشتری کمک می کنند تا تجارت شما را ببیند، آن را دوست داشته باشد و به آن وفادار باشد. علاوه بر این، برندهای عالی به رهبران کمک می کنند تا بدانند که هنگام تولید محتوا، نوآوری در ارائه پیشنهادات خود و مقیاس کردن کسب و کارهای خود، چه چیزی را در اولویت قرار دهند و چه چیزی را از اولویت خارج کنند. اگرچه ممکن است به نظر برسد که برندهای عالی کاملاً از دل فرهنگ زاده میشوند، اما برندهای واقعا عالی از تعریف آگاهانه‌ی استراتژی برند بوجود می‌آیند.
در این دوره، متخصص برندینگ، لیندزی پدرسن توضیح می دهد که چگونه یک استراتژی جذاب تجاری ایجاد کنید که برای سازمان شما نتیجه‌بخش باشد. او نشان می دهد که چگونه استراتژی خود را به درستی تنظیم کنید و موقعیت برند را پوشش می‌دهد، در مورد چگونگی بالا رفتن از نردبان سود و تعیین موقعیت شما صحبت می کند. به علاوه، او نشان می دهد که چگونه شخصیتی برای برند خود ایجاد کنید، لحن را انتخاب کنید و یک استراتژی فعال سازی ایجاد کنید.

مهارت های کلیدی دوره

استراتژی برند
طول دوره
1 ساعت
محتوای دوره
5 فصل / 17 درس
شما اشتراک این دوره را ندارید برای تهیه اشتراک بر روی دکمه زیر کلیک کنید

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)