دوره تفکر خلاقانه

ویدئو معرفی

مدرس

درو بوید

درو بوید رهبری جهانی در حوزه خلاقیت و نوآوری است.
درو نویسنده‌ی کتاب درون جعبه (inside the box) است. وی همچنین در سِمَت مدیر اجرایی کارشناسی ارشد در برنامه‌ی بازاریابی و دانشیار بازریابی و نوآوری در دانشگاه سینسیناتی خدمت می¬کند.
درو پس از یک مسیرشغلی بسیار موفق در تجارت به محیط دانشگاهی وارد شد. او 17 سال را با جانسون و جانسون (Johnson & Johnson) در امر بازاریابی، ادغام و تملک و توسعه بین¬المللی سپری کرد. درو قبل از جانسون و جانسون با یونایتد اِیرلاینز (United Airlines) در حیطه‌ی فروش، بازاریابی و برنامه ریزی استراتژیک کار می¬کرد. او یکی از پیشگامان اولیه‌ی مشارکت استراتژیک بین شرکت¬های هواپیمایی بود که به ایجاد استار الاینس (Star Alliance) منتهی شد.

توضیحات دوره

درحالیکه اغلب خلاقیت را خصیصه‌ای ذاتی درنظر می­گیریم، هرکسی –خواه یک هنرمند باشد یا یک کارشناس بیمه—می­تواند یادبگیرد که چگونه خلاق‌­تر باشد. در این دوره، راه ­های مختلف یادگیری خلاقیت را بررسی کرده و نحوه خلاق بودن هم به ­صورت انفرادی و هم تیمی را درمی‌­یابید. مدرس این دوره، درو بوید، مجموعه رفتارها و تکنیک‌هایی را با شما به اشتراک می­گذارد که به شما در ساخت ایده­‌های نو یا حل­ مشکلات کمک می­کنند. او به شما کمک می­کند تا موانع بر سرراه خلاقیت را بشناسید، نحوه تسهیل روند جلسات گروهی موثر برای نتیجه­ی خلاقانه‌­ی بهتر را با شما در میان می­گذارد، نحوه انتخاب بهترین ایده­‌ها را توضیح می­دهد.

مهارت های کلیدی دوره

کار گروهی / ارتباطات
طول دوره
47 دقیقه
محتوای دوره
3 فصل / 17 درس
شما اشتراک این دوره را ندارید برای تهیه اشتراک بر روی دکمه زیر کلیک کنید

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)