دوره گفتن خبر بد به مشتری

ویدئو معرفی

مدرس

میرا گلدن

مایرا گلدن نویسنده، تعلیم دهنده، و سخنرانی ماهر می‌باشد.
مایرا برای بیش از 20 سال از طریق کارگاه‌های تعلیم خدمات مشتری خود، به شرکت‌ها کمک کرده است تا تجربه‌ی مشتری را بهبود بخشند. او مدرک کارشناسی ارشد در روابط انسانی و یک مدرک کارشناسی در رشته‌ی روانشناسی دارد، که به او کمک می‌کند تا چالش‌های بهبود بهترین تجربه‌ی مشتری را درک کند، چرا که این امر به روانشناسی کارمندان مرتبط می‌باشد.
مایرا به مک دونالد، کوکاکولا، میشلین، فریتولای، ورا‌‌بردلی و بسیاری دیگر کمک کرده است که تجربه‌ی مشتری را از طریق تعلیماتش بهبود بخشد. او توسط هافینگتون پست (Huffington Post) یکی از 10 بلاگر برتر خدمات مشتری نام گرفته بود، و نویسنده‌ی مشترک کتاب فراتر از شگفتی: تعریف مرحله‌ی جدیدی از خدمات مشتری میباشد.

توضیحات دوره

خدمات مشتری یعنی ارائه‌ی بهترین تجربه به یک مشتری. با این حال، بسیاری از اوقات نمایندگان خدمات مشتریان در می‌یابند که دست‌های آن‌ها بسته شده است، و این که چیزی که مشتری می‌خواهد چیزی نیست که نماینده‌ی خدمات می‌تواند عرضه کند. نمایندگان خدمات مشتریان چگونه عمل کنند تا رابطه با شرکت را مستحکم و سالم نگه دارند؟ این دوره یک رویکرد 4 مرحله‌ای ساده را به‌طور خلاصه بیان می‌کند که می‌تواند در زمینه‌های خدمات مشتریان استفاده شود. درباره‌ی سبک‌های ارتباط، شیوه‌ها، و رویکردهایی بیاموزید که بتوانند برای به چالش کشاندن موقعیت‌هایی مثل رساندن اخبار بد، رسیدگی و مدیریت دغدغه‌ها و … به کار‌گرفته شوند.

مهارت های کلیدی دوره

ارتباط با مشتری / درایت
طول دوره
47 دقیقه
محتوای دوره
4 فصل / 15 درس
شما اشتراک این دوره را ندارید برای تهیه اشتراک بر روی دکمه زیر کلیک کنید

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)