برندینگ در هم گسیخته

Disruptive Branding

این کتاب با عنوان برندینگ در هم گسیخته در سال 2019 منتشر شد. این کتاب اهمیت و طبیعت برندسازی در دنیای درهم گسیخته امروز ما که با تکنولوژی اداره می شود را بررسی می کند. این کتاب با ارائه نمونه های عالی و راهنمایی های کاربردی به کسی که می خواهد از یک برند قدرتمند و قوی برای نتیجه گرفتن از کسب و کار خود بهره ببرد، یک ابزار فوق العاده عالی است.

جهت مشاهده خلاصه کتاب لطفا اشتراک تهیه نمایید

Disruptive Branding
نویسنده: سافرون
نویسندگان این کتاب مدیران عامل، مدیر بخش خلاقیت و مدیر بخش پیشرفت شرکت مشاورین برندسازی سافرون هستند. سافرون یک مشاور برند جهانی است که در سال 2001 بنیان گذاری شده و برای نام های بزرگی مثل زیمنس، یوتیوب و زینگ کار کرده است.

این کتاب برای چه کسانی مناسب است؟

مخاطبین این کتاب افرادی هستند از جمله: مدیران کسب و کاری که می خواهند یک برند ماندگار و معتبر به وجود بیاورند؛ بازاریاب هایی که به دنبال راهنمایی ها و ترفندهایی کاربردی در برندسازی هستند.

سایر محتوا در مسیر استراتژی برند

مقالات مسیر استراتژی برند
دوره‌های مسیر استراتژی برند
پادکست‌های مسیر استراتژی برند
خلاصه کتاب‌های استراتژی برند
میلیون‌ها کالا و محصول هرروزه در دنیا بفروش می‌رسد. اما بعضی از این کالاها قیمتی بسیار فراتر از سایر کالاهای دیگر دارند. برند و ارزش‌گذاری ذهنی مخاطب مهم‌ترین عامل این اختلاف قیمت است. در این مجموعه آموزشی میاموزیم: ارزش ذهنی مخاطب نسبت به قیمت محصول چگونه شکل می‌گیرد؛ استراتژی ساخت یک برند چگونه نگارش می‌شود؛ پایه و اساس ماندگاری برندها در ذهن مخاطب چگونه شکل می‌گیرد؛ و ده‌ها تکنیک کاربردی دیگر.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)