دوره افزایش بهره‌وری

ویدئو معرفی

مدرس

دیو کرنشاو

دیو کرنشا پرورش رهبران را در شرکت‌ها، دانشگاه‌ها و سازمان‌های فُرچون 500 (Fortune 500)، در هر رده‌بندی و اندازه‌ای، انجام می‌دهد.
دیو در مجله‌ی تایم (Time)، یواس‌اِی تودِی (USA Today)، فَست کامپِنی (Fast Company) و اخبار بی‌بی‌سی (BBC) حضور یافته است. دوره‌های آموزشی او در لینکدین (LinkedIn) ده‌ها میلیون بار مشاهده شده است. پنج کتاب او به هشت زبان منتشر شده است، مشهور‌ترین آن، کتاب پرفروش مدیریت زمان افسانه‌ی چند وظیفه‌ای است. دیو، به عنوان نویسنده، سخنران و مدرس آنلاین، زندگی و حرفه‌ی صدها هزار نفر را در سراسر جهان متحول کرده است.

توضیحات دوره

با نویسنده و مربی کسب و کار دیو کرنشا همراه شوید. چرا که او کلید افزایش و ارتقا بهره‌وری ‌تان، تمرکز بر ارزشمندترین اقدامات‌تان و به حداقل رساندن عوامل حواس‌پرتی که باعث اتلاف زمان‌‌تان می‌شود، را به شما نشان می‌دهد. این دوره به شما می‌آموزد که چگونه هم‌زمان با به حداقل رساندن و رفع عوامل حواس‌پرتی، ارزشمندترین مشارکت را در شرکت‌تان داشته باشید. برنامه‌ای را برای یادآوری زمان و تلاش‌تان ایجاد کنید و به همکاران و کارمندان برای یافتن ارزشمندترین اقدامات‌شان کمک نمایید، که این مهم می‌تواند موجب افزایش بهره‌وری در سراسر دفتر کار ‌شود.
این دوره یکی از مجموعه‌های پنج دوره‌ی دیو کرنشا است و بر اساس روش تدریس ارزشمند او به منظور رشد و پیشرفت حرفه‌ای است.
مباحث عبارتند از:
• کشف ارزشمند‌ترین اقدامات و فعالیت‌های شما
• تمرکز کردن با خلاص شدن از وظایفی که شما را تحت فشار قرار می‌دهد.
• ارتقاء بهره‌وری در سراسر محیط کار
• حذف عوامل حواس‌پرتی

مهارت های کلیدی دوره

بهبود بهره‌وری
طول دوره
45 دقیقه
محتوای دوره
3 فصل / 12 درس
شما اشتراک این دوره را ندارید برای تهیه اشتراک بر روی دکمه زیر کلیک کنید

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)