دوره یافتن سبک مدیریت زمان

ویدئو معرفی

مدرس

دیو کرنشاو

دیو کرنشا پرورش رهبران را در شرکت‌ها، دانشگاه‌ها و سازمان‌های فُرچون 500 (Fortune 500)، در هر رده‌بندی و اندازه‌ای، انجام می‌دهد.
دیو در مجله‌ی تایم (Time)، یواس‌اِی تودِی (USA Today)، فَست کامپِنی (Fast Company) و اخبار بی‌بی‌سی (BBC) حضور یافته است. دوره‌های آموزشی او در لینکدین (LinkedIn) ده‌ها میلیون بار مشاهده شده است. پنج کتاب او به هشت زبان منتشر شده است، مشهور‌ترین آن، کتاب پرفروش مدیریت زمان افسانه‌ی چند وظیفه‌ای است. دیو، به عنوان نویسنده، سخنران و مدرس آنلاین، زندگی و حرفه‌ی صدها هزار نفر را در سراسر جهان متحول کرده است.

توضیحات دوره

وقتی به استراتژی‌های مدیریت زمان می‌رسیم، یک روش برای همه مناسب نیست. برای ایجاد ساعت‌کاری بهینه، باید فاکتورهای زیادی، ازجمله ماهیت شغلی‌تان، میزان تعاملتان با دیگران و اولویت‌های شخصی‌تان را در نظر بگیرید. دراین دوره، متخصص بهره‌وری، دیو کرنشاو (Dave Cernshaw)، مفاهیمی که در دوره‌های مدیریت زمان دیگرخود پوشش داده‌بود را با جزئیات بیشتری توضیح میدهد تا به شما کمک کند یک رویکرد شخصی مدیریت زمان برای بالابردن بهره‌وری خود ایجاد کنید. دیو از طریق یک ارزیابی به شما کمک میکند تا سبک مدیریت زمان خودرا پیدا کنید و سپس به شما نشان میدهدکه چگونه اصول استراتژی‌های مدیریت زمان‌تان را با نیازهای منحصر به-فرد خود، هماهنگ کنید. به‌علاوه، کشف کنید که چطور با همکارانتان که سبک مدیریت زمان‌شان با شما متفاوت است، به طورموثر کارکنید.

مهارت های کلیدی دوره

مدیریت زمان
طول دوره
1 ساعت و 14 دقیقه
محتوای دوره
4 فصل / 31 درس
شما اشتراک این دوره را ندارید برای تهیه اشتراک بر روی دکمه زیر کلیک کنید

محتوای دوره

بازکردن همه
محتوای فصل
0% تکمیل‌شده 0/1 مرحله
ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)