دوره اصول مدیریت منابع انسانی

ویدئو معرفی

مدرس

وین کاسکیو

وین کاسکیو استاد دانشگاه کُلُرادو (Colorado) است که به جای رابرت اچ رینولدز (Robert H.Reynolds) بر کرسی رهبری جهانی نشسته.

او به عنوان رئیس انجمن روانشناسی صنعتی و سازمانی خدمت کرده (1993-1992)، رئیس بنیاد SHRM (2007)، عضو بخش منابع انسانی آکادمی مدیریت (1984)، و عضوی از هیئت مدیره­ی آکادمی مدیریت (2006-2003)، از سال 2007 تا 2014 او به عنوان سردبیر ارشد مجله تجارت جهانی فعالیت داشت. وی 28 کتاب در زمینه مدیریت منابع انسانی را تألیف یا ویرایش کرده است.
وین دوبار برنده جایزه بهترین مقاله از آکادمی مدیریت اجرایی برای تحقیقاتش در حوزه تعدیل نیرو و تغییرساختار مسئولیت¬ها شد. در سال 1999، او موفق به دریافت نشان افتخار شغلی، از بخش منابع انسانی آکادمی مدیریت شد. وی درسال 2004، دکترای افتخاری خودرا از دانشگاه ژنو (سوئیس) دریافت کرد، و درسال 2008، مجله¬ی مدیریت از او به عنوان یکی از تأثیرگذارترین دانشمندان در مدیریت در25 سال اخیر نام برد.

توضیحات دوره

در هر شغلی که باشید، نیاز اساسی ­ای به حمایت از افرادی که در آنجا کار می­کنند وجود دارد. در این­جا منابع انسانی وارد می ­شوند. در این دوره، متخصص منابع انسانی، وین کاسکیو (Wayne Cascio) راهنمای جامعی در زمینه منابع انسانی ارائه میدهد. وین اطمینان میدهد که متخصصین جدید منابع انسانی در مسئولیت­ های اصلی خود کاملاً مسلط هستند: از جذب، مصاحبه و استخدام کاندیدها گرفته تا ایجاد استراتژی پرداخت و ایجاد سیستم­ هایی برای آموزش و توسعه داخلی. وین همچنین درمورد نقشی که منابع انسانی در پیشرفت شغلی، مدیریت عملکرد و مدیریت یک نیروی­ کار بین­ المللی بازی می‌کند، بحث می‌کند.

مهارت های کلیدی دوره

منابع انسانی / استعداد یابی
طول دوره
58 دقیقه
محتوای دوره
3 فصل / 14 درس
شما اشتراک این دوره را ندارید برای تهیه اشتراک بر روی دکمه زیر کلیک کنید

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)