دوره هنر اثربخش بودن

ویدئو معرفی

مدرس

جان آلمِن

دکتر جان اولمن مربی اجرایی و استاد دانشکده‌ی مدیریت در دانشگاه یوسی ال اِی اندرسون (UCLA Anderson) می‌باشد.
دکتر جان اولمن، مربی اجرایی تحسین‌شده‌ی بین‌المللی است که بر سایت MotivationRules.com نظارت می‌کند و عضو هیئت علمی در دانشکده‌ی مدیریت از دانشگاه یوسی ال اِی اندرسون می‌باشد، جایی که در رای‌گیری از دانشجویان، دوره‌ی ارتباطات بین فردی او در بین 10 تجربه‌ی برتر دوران تحصیل دانشجویان قرار گرفت.
دکتر اولمن سخنران اصلی در مورد چگونگی تاثیرگذاری برای گرفتن نتایج بدون توسل به قدرت و تکیه بر پاداش و مجازات می‌باشد. آخرین کتاب او، تاثیر حقیقی: متقاعدکردن بدون اعمال فشار و به دست آوردن بدون پرداخت هزینه(آماکوم(Amacom) 2013) که با همکاری مارک گولستون نوشته شده‌است، در بسیاری از زبان‌ها در دست چاپ قرار دارد و توسط خلاصه‌های کتاب اجرایی ساندویو (SoundView Executive Book Summeries) به عنوان یکی از 30 کتاب برگزیده در زمینه‌ی تجارت برای سال 2013 انتخاب شده‌است.

توضیحات دوره

آیا تا به حال در ترغیب کسی برای انجام کاری مشکل داشته‌اید، حتی اگر به نفع آن‌ها باشد؟ برخی اوقات مردم رضایت نمی‌دهند اما خوشبختانه شما چیزی بیش از پاداش و مجازات در اختیار دارید. با دکتر جان اولمِن همراه باشید زیرا او توضیح می‌دهد که چگونه وقتی در« نقطه‌ی محوری تاثیر» هستید، با به کارگیری 18 روش علمی تاییدشده، دیگران را تحت تاثیر قراردهید. چه در کار به دنبال تاثیرگذاری باشید و چه در خانه، می‌توانید بیاموزید که بهترین تاثیرگذاران قبل از تاثیرگذاری چه می‌کنند، و بدانید که چگونه بهترین قدم‌ها را برای موقعیت خود انتخاب کرده، و افراد را به تاثیرگرفتن از خودتان مشتاق کنید.

مهارت های کلیدی دوره

تاثیرگذاری
طول دوره
1 ساعت و 21 دقیقه
محتوای دوره
3 فصل / 27 درس
شما اشتراک این دوره را ندارید برای تهیه اشتراک بر روی دکمه زیر کلیک کنید

محتوای دوره

بازکردن همه
محتوای فصل
0% تکمیل‌شده 0/1 مرحله
ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)