دوره سرنخ یابی در بازاریابی

ویدئو معرفی

مدرس

دینا شاپیرو

دینا شاپیرو پیش از تاسیس شرکت خود، یعنی شرکت مشاوره‌یYorkville یک استراتژیست برند و مدیر اجرایی بازاریابی بود.
دینا مدیرعامل شرکت مشاوره‌ی Yorkville است که بهترین آموزش بازاریابی موجود را ارایه می‌دهد و به مشتریان در رشد برند خود، ایجاد تیم‌های بازاریابی با عملکرد بالا، و متعهد‌کردن کارمندان کمک می‌کند. شرکت او یک شرکت با مدیریت یک خانم است که مجوز WBENC (شورای ملی مشاغل تجاری زنان) را دارد.
دینا علاوه بر کار با مشتری خصوصی، در مدرسه بازاریابی ANA و دانشگاه M.S نیویورک در زمینه‌ی آموزش بازاریابی یکپارچه فعالیت می‌کند.
دینا قبل از مشاور شدن، یک استراتژیست برند و مدیر بازاریابی یکپارچه در شرکت‌های فورچن 125 و آژانس‌های برتر جهانی بود. او عامل توسعه‌ی چندین کمپین موفق و یکپارچه، برای برند های برجسته جهانی شده است.

توضیحات دوره

شما بدون داشتن مشتری‌های وفادار نمی‌توانید یک کسب و کار ایجاد کنید. ایجاد مشتری بالقوه روشی اثبات شده برای افزایش سال به سال مشتری ها و پیشرفت کسب‌و‌کار شماست. این دوره موارد ضروری ایجاد مشتری بالقوه را به صاحبان مشاغل و بازاریاب‌ها می‌آموزد: شناسایی مشتری های واجد شرایط و تبدیل آن‌ها به مشتریان وفاداری که از برند شما طرفداری می‌کنند. مدرس، دینا شاپیرو چهارچوبی را برای شناسایی اهداف کسب و کار و مشتریان بالقوه و مخاطبان هدف شما توضیح می‌دهد و درمورد چگونگی جلب و جذب فرصت های آینده با برند و محتوای موثر بحث می‌کند. سپس می‌آموزید که چگونه یک پیشنهاد و دعوت به کار وسوسه‌انگیز ایجاد کنید که چشم اندازها را به صورت یکپارچه از فرآیند خرید منتقل کند. دینا برای تبدیل مشتری‌های بالقوه به مشتری بالفعل، امتیاز‌دهی و هدایت مشتریان بالقوه و بهینه سازی فرآیند خرید را پیشنهاد می‌کند تا مشتریان به خرید تشویق شوند. و سرانجام، دینا درباره‌ی اینکه چگونه می‌توانید عملکرد فرایند ایجاد مشتریان بالقوه‌ی خود را ارزیابی کنید بحث می‌کند و توضیح می دهد که چگونه تلاش های خود را برای بهینه سازی دستیابی به آنها تطبیق دهید.

مهارت های کلیدی دوره

مدیریت بازاریابی / فروش
طول دوره
1 ساعت و 20 دقیقه
محتوای دوره
9 فصل / 27 درس
شما اشتراک این دوره را ندارید برای تهیه اشتراک بر روی دکمه زیر کلیک کنید

محتوای دوره

بازکردن همه
محتوای فصل
0% تکمیل‌شده 0/2 مرحله
محتوای فصل
0% تکمیل‌شده 0/1 مرحله
ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)