دوره رهبری آینده‌نگرانه

ویدئو معرفی

مدرس

لیسا سالومون

لیزا کی سالمن، به رهبران کمک می‌کند خلاقیت، انعطاف‌پذیری و مقاومت بیشتری نسبت به تغییرات و آشفتگی نشان دهند.
لیزا طراحی کارهای آتی انستیتوی دانشگاه استنفورد را اداره میکند، و رئیس کرسی تمرینات تحول‌آفرین در دانشگاه سینگولاریتی است. به عقیده‌ی لیزا، متخصص تفکرطراحی و آینده‌نگری استراتژیک، همه‌ی ما توانایی توسعه مهارتها، ذهنیت، و رفتارمان را درجهت ایجاد تغییرات مثبت، در مواقع افزایش پیچیدگی داریم.
لیزا یکی از سخنران اصلی و محبوب TEDx بوده، و نامش تیتر اول تمام کنفرانس‌ها جهان می‌باشد. او همچنین یکی از نویسندگان کتاب پرفروش لحظات تأثیر: چگونه با طراحی مکالمات استراتژیک به تغییرات سرعت دهیم و کتاب طراحی یک کسب و کاری بهتر است، که به بیش از 12 زبان ترجمه شده است.

توضیحات دوره

تفکر آینده محور، شاید مهمترین مهارت در رهبری باشد، که هرگز به شما آموزش داده نشده است. این یک قانون بوده، و شامل تمریناتی است، که همه می‌توانند یاد بگیرند. این دوره، از طریق بهبود تفکر استراتژیک و مهارت‌های دوراندیشی، حفظ آرامش‌ دربرابر نامعلومی، و ایجاد توانایی برقراری فرصتهای ارتباطی، به شما کمک میکند تا آینده را ببینید، شکل دهید و در آن سهیم شوید؛ به گونه‌ای که دیگران را نیز هیجان‌زده کنید. لیزا.کی.سالمن، متخصص رهبری، آینده‌نگری و تفکر طراحی، توضیح می‌دهد که چگونه می‌توان آینده جدیدی را تصور کرد، از انتخاب کورکورانه خودداری کرد و آینده‌ی دلخواه خود را پدید آورد. او همچنین توضیح می‌دهد که چگونه می‌توان با یادگیری روش بررسی، و استفاده از گرایشات بیرونی و نیروهایی که گسترش تغییرات و دگرگونی را سرعت میبخشند، از روش های سنتی نوآوری و ارزیابی میزان خطر، فراتر رفت.

مهارت های کلیدی دوره

تفکر استراتژیک / رهبری
طول دوره
ا ساعت و 15 دقیقه
محتوای دوره
5 فصل / 22 درس
شما اشتراک این دوره را ندارید برای تهیه اشتراک بر روی دکمه زیر کلیک کنید

محتوای دوره

بازکردن همه
محتوای فصل
0% تکمیل‌شده 0/1 مرحله
محتوای فصل
0% تکمیل‌شده 0/1 مرحله
ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)