دوره مدیریت جلسات یک به یک

ویدئو معرفی

مدرس

دیو کرانشاو

دیو کرنشا پرورش رهبران را در شرکت‌ها، دانشگاه‌ها و سازمان‌های فُرچون 500 (Fortune 500)، در هر رده‌بندی و اندازه‌ای، انجام می‌دهد.
دیو در مجله‌ی تایم (Time)، یواس‌اِی تودِی (USA Today)، فَست کامپِنی (Fast Company) و اخبار بی‌بی‌سی (BBC) حضور یافته است. دوره‌های آموزشی او در لینکدین (LinkedIn) ده‌ها میلیون بار مشاهده شده است. پنج کتاب او به هشت زبان منتشر شده است، مشهور‌ترین آن، کتاب پرفروش مدیریت زمان افسانه‌ی چند وظیفه‌ای است. دیو، به عنوان نویسنده، سخنران و مدرس آنلاین، زندگی و حرفه‌ی صدها هزار نفر را در سراسر جهان متحول کرده است.

توضیحات دوره

جلسات رو در روی منظم برای مدیران فرصتی پدید می‌آورد تا از مشکلات جلوگیری کرده و به‌طور موثر به سوالات کوچک و سریع بسیاری که در طول روزهای کاری هفته بوجود می‌آیند، پاسخ دهند. دیو کرنشاو در این دوره به شما نشان می‌دهد که چگونه برنامه زمانی و دستورکار یک جلسه‌ی رو در رو را مقرر کنید، موارد نیازمند اقدام را تعیین و بازبینی کنید، نتایج جلسه را ارزیابی کرده و وعده‌ها را پیگیری نمایید. همچنین این دوره چگونگی گوش سپردن موثر به نیازهای کارمندان و زمان ارائه آموزش و توسعه را توضیح می‌دهد.

مهارت های کلیدی دوره

مدیریت جلسات / ارتباطات
طول دوره
29 دقیقه
محتوای دوره
4 فصل / 12 درس
شما اشتراک این دوره را ندارید برای تهیه اشتراک بر روی دکمه زیر کلیک کنید

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)