دوره برندسازی شخصی

ویدئو معرفی

مدرس

چلسی روست

چلسی روست در دهه‌ی گذشته در تاثیرگذاری و فضای بازاریابی تاثیرگذار پیشتاز بوده ‌است.
چلسی علاوه‌بر‌این که یکی از تاثیرگذاران (اینفلوئنسر) پیشتاز قرن بیست‌و‌یک در آمریکاست، یک تحلیلگر برند و بازاریابی، یک سخنران ماهر پرطرفدار، مقاله نویس فوربز، و میزبان گفتگوی ملنیل تاک (#MillennialTalk) می‌باشد که تاثیر او راهبردهای بازاریابی نه تنها کسب‌و‌کا‌رهای کوچک، بلکه شرکت‌های فورچن 500 را نیز شکل می‌دهد.
چلسی به عنوان یک عضو هیئت مدیره‌ی مشاوره‌ای ملنیل بخشی از هیئت مدیره‌ی مجله‌ی کازموپولیتان (Cosmopolitan) بود و سفیر برند و سخنگوی برندهای گوناگون و معروف زیادی همچون اینتل (Intel)، مسترکارت (Mastercard)، آی‌بی‌ام (IBM)، سواو (Suave)، اسکایپ (Skype)، توربوتکس (TurboTax)، و ایلی (Illy) بوده است.

توضیحات دوره

شما قدرتمندترین ابزار بازاریابی هستید که همیشه آماده و در اختیار است. اگر شما در حال شروع یک کسب و کار، تحقق رهبری فکری خود، یا در حال تلاش برای پیشرفت در شغل خود می‌باشید، زمان بسیار مناسبی برای شروع سرمایه‌گذاری بر روی برند خود است. در این دوره راز ‌و ‌رمز‌های برندسازی شخصی را با چلسی روست، متخصص بازاریابی فراگیرید. چلسی توضیح می‌دهد که چطور روایت خود را بهبود بخشید، پیامرسانی خود را بسازید، و مخاطبان خود را تعیین کنید. سپس گام به گام ساختن حضور قدرتمند برندتان به صورت آنلاین و آفلاین را به شما می‌آموزد، درعین حال تقویمی می‌سازد که کمک خواهد کرد در صدر شبکه های اجتماعی بمانید و ارتباط خود را سرزنده نگه دارید. به علاوه، نکاتی برای کسب درآمد از طریق برند خود دریافت می‌کنید و در سخنرانی‌ها و به عنوان مهمان موفق می‌شوید.

مهارت های کلیدی دوره

برندسازی شخصی / توسعه فردی
طول دوره
47 دقیقه
محتوای دوره
4 فصل / 15 درس
شما اشتراک این دوره را ندارید برای تهیه اشتراک بر روی دکمه زیر کلیک کنید

محتوای دوره

بازکردن همه
مقدمه 1 درس
بازکردن
محتوای فصل
0% تکمیل‌شده 0/1 مرحله
محتوای فصل
0% تکمیل‌شده 0/1 مرحله
ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)