دوره اصول مدیریت

ویدئو معرفی

مدرس

کوین ایکنبری

کوین ایکنبری یک متخصص مشهور و جهانی در زمینه‌ي رهبري، نويسنده‌ي کتاب پرفروش، سخنران، مشاور و مربي مي‌باشد.
كوين مديرارشد بالقوه‌ي گروه كوين ايكنبري (The Kevin Eikenberry Group)، يك شركت مشاوره‌اي در زمينه‌ي رهبري و يادگيري مي‌باشد كه از سال 1993 به سازمان‌ها، تیم‌ها و اشخاص کمک می‌کند تا به پتانسیل درونی خود دست پیدا کنند. تخصص‌های کوین شامل رهبری، تیم‌ها و کار تیمی، فرهنگ سازمانی، ساده‌سازی تغییر، یادگیری سازمانی و بسیاری دیگر می‌باشد.
نام او در چندین لیست اختصاصی آورده شده‌است. Inc.com دوبار او را به عنوان یکی از 100 متخصص برتر رهبری و مدیریت در جهان و یکی از 100 سخنران برجسته‌ی جهان در زمینه‌ی رهبری برای یور نکست کنفرانس (Your Next Conference) معرفی کرده‌است. انجمن مدیریت آمریکا، او را در لیست رهبران شایسته‌ی توجه در سال 2015 قرار داد و تاپ سیلز ورلد (Top Sales World) چهار سال متوالی او را به عنوان یکی از تاثیرگذارترین افراد خود در زمینه‌ی فروش و بازاریابی معرفی کردند.

توضیحات دوره

مدیریت مردم سخت است. مدیران با طیف گسترده‌ای از وظایف و ضرب‌الاجل‌ها سروکار دارند و باید بدانند چگونه به شیوه‌ی موثری کارکنان را آموزش و پرورش دهند. آن‌ها مسئول ارائه‌ی نتایج ارزشمند برای شرکت و کارکنان آن هستند. بیاموزید که چگونه به مدیری موفق، بااعتماد به نفس و مولد تبدیل شوید. این دوره مبانی مدیرشدن را به شما می‌آموزد، مدیری که گزارش‌های مستقیمش مورد تحسین و احترام قرار می‌گیرد و آن کسی که رئیستان می‌تواند به او اتکا کند. مربی کوین ایکنبری توضیح می‌دهد که چگونه سبک مدیریتی خود و محل کارتان را انتخاب کنید، مشکلات عملکردی را حل کنید، وظایف را تفویض کنید، تعارض‌ها را حل کنید، زمان خود را مدیریت کنید و به تیم خود کمک کنید تا به اهداف عملکردی خود برسند. افزون برآن، بیاموزید که چگونه یک ذهنیت یادگیری ایجاد کنید تا تیم خود را در آینده خلاق و نوآور نگاه دارید.
مباحث عبارتند از:
• انطباق در مقابل تعهد
• ارتباط موثر
• کمک به مردم برای تعیین هدف
• مدیریت مشکلات عملکردی
• تفویض اختیار به صورت موثر
• ایجاد روابط
• مدیریت زمان
• ایجاد ذهنیت یادگیری

مهارت های کلیدی دوره

مدیریت / رهبری تیم
طول دوره
46 دقیقه
محتوای دوره
5 فصل / 20 درس
شما اشتراک این دوره را ندارید برای تهیه اشتراک بر روی دکمه زیر کلیک کنید

محتوای دوره

بازکردن همه
محتوای فصل
0% تکمیل‌شده 0/1 مرحله
ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)