دوره اصول بازاریابی

ویدئو معرفی

مدرس

دُرو بوید

درو بوید رهبری جهانی در حوزه خلاقیت و نوآوری است.
درو نویسنده‌ی کتاب درون جعبه (inside the box) است. وی همچنین در سِمَت مدیر اجرایی کارشناسی ارشد در برنامه‌ی بازاریابی و دانشیار بازریابی و نوآوری در دانشگاه سینسیناتی خدمت می‌کند.
درو پس از یک مسیرشغلی بسیار موفق در تجارت به محیط دانشگاهی وارد شد. او 17 سال را با جانسون و جانسون (Johnson & Johnson) در امر بازاریابی، ادغام و تملک و توسعه بین‌المللی سپری کرد. درو قبل از جانسون و جانسون با یونایتد اِیرلاینز (United Airlines) در حیطه‌ی فروش، بازاریابی و برنامه ریزی استراتژیک کار می‌کرد. او یکی از پیشگامان اولیه‌ی مشارکت استراتژیک بین شرکت های هواپیمایی بود که به ایجاد استار الاینس (Star Alliance) منتهی شد.

توضیحات دوره

بازاریابی یک بازی پرخطر است. خواه درحال آغاز کردن مسیر شغلی خود باشید یا درحال تلاش برای بهبود مهارت های‌تان برای پویش بعدی، برای پیشرفت کردن به زیرساختی قوی نیاز دارید. این دوره عناصر اساسی هر کوشش بازاریابی موفق را به شما آموزش می‌دهد. مدرس دوره، درو بوید، استاد و مشاوری با بیش از 30 سال تجربه بازاریابی برای برندهای بزرگ است. او در این دوره نقش بازاریابی در سازمان را توضیح داده و برای تحلیل یک کسب‌وکار و رقبای خود، توسعه‌ی یک استراتژی برای همه چیز از قیمت گذاری تا تبلیغ، و ابداع طرح‌های تاکتیکی که استراتژی شما را به پویش‌های واقعی پیوند می‌دهند، چارچوب‌هایی ارائه می‌دهد. به‌علاوه، نکاتی برای سازماندهی یک تیم چندمنظوره‌ی موثر، بدست آوردن پشتیبانی درون یک سازمان و سنجش نتایج‌تان دریافت می‌کنید.

مهارت های کلیدی دوره

استراتژی بازاریابی / بازاریابی
طول دوره
49 دقیقه
محتوای دوره
4 فصل / 22 درس
شما اشتراک این دوره را ندارید برای تهیه اشتراک بر روی دکمه زیر کلیک کنید

محتوای دوره

بازکردن همه
مقدمه 1 درس
بازکردن
محتوای فصل
0% تکمیل‌شده 0/1 مرحله
ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)