دوره جلسات آسان

ویدئو معرفی

مدرس

پراکاش رامِن

پراکاش رامان به عنوان یک مربی و تسهیل‌گر با عملکرد عالی فعالیت می کند.
پراکاش به‌تازگی برای رهبران و تیم های اجرایی در لینکدین به‌عنوان مربی فردی و تیمی فعالیت داشته‌است. او دوره رهبری با آگاهی و شفقت‌ورزی (Leading with Mindfulness and Compassion) را در دانشکده تحصیلات تکمیلی استنفورد تسهیل می‌کند و یکی از اعضای اصلی پروژه 100 مربی مارشال گلداسمیت، برنامه ای با هدف پرورش 100 مربی برتر رهبری در جهان، است.
تمرکز پراکاش بر عملکرد عالی، ناشی از تجربه سازمانی و ورزشی اوست. پراکاش کار خود را در وال استریت آغاز کرد و در فعالیت‌های مختلف تجاری، از مقیاس‌بندی جهانی برای یک سازمان غیر انتفاعی گرفته تا مدیریت پی‌اند‌‌ال (P&L) برای برند شاخص بیسکویت اوریو (Oreo)، و اجرای فعالیت‌های‌ تجاری که برای یک استارت آپ مورد حمایت خوسلا ونچرز (Khosla Ventures) به خروج موفقیت آمیز منجرشد، به موفقیت دست یافت.

توضیحات دوره

درحالی‌که هدف یک جلسه معمولاً کمک به تیم برای برقراری ارتباط و پیشبرد پروژه‌هایشان است، جلسات با مدیریت ضعیف می توانند نتیجه معکوس داشته باشند. اگر شرکتی بیش‌ازحد جلسات داشته باشد، یا خود این جلسات بی‌فایده باشند، می تواند به اتلاف وقت و هزینه بیانجامد. یکی از کلیدهای افزایش اثربخشی جلسات شما، به‌کارگیری یک تسهیل‌گر جلسه است—کسی که می‌تواند جلسات شما را برای کارآیی و تاثیر بیشتر پی‌ریزی و هدایت کند. این دوره برای کمک به تسهیل‌‍گران در استفاده هرچه بهتر از یک جلسه طراحی شده است، بنابراین شرکت‌کنندگان می‌توانند در پایان احساس کنند که استفاده خوبی از وقت آن‌ها بوده‌است. نکاتی را برای بی‌طرف ماندن در یک بحث، ارائه ساختار بدون سرکوب خلاقیت، ایجاد فرایندهای قابل‌ارتقا و موارد دیگر بیاموزید.

مهارت های کلیدی دوره

مدیریت جلسات
طول دوره
33 دقیقه
محتوای دوره
5 فصل / 11 درس
شما اشتراک این دوره را ندارید برای تهیه اشتراک بر روی دکمه زیر کلیک کنید

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)