وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
رايگان

دوره اصول مذاکره

ویدئو معرفی

مدرس

کریس کرافت

کریس کرافت، سخنرانی که به یک رهبر فکری تبدیل شده‌است و تاکنون بیش از 80 هزار نفر را در زمینه‌ی مدیریت پروژه و رهبری آموزش داده ‌است.
او دارای یک سابقه‌ی عملیاتی است، مدرک مهندسی خود را از کمبریج (Cambridge) دریافت کرده‌است، به عنوان یک مهندس خبره واجد شرایط شناخته شده‌است و به عنوان مهندس ارشد در زمینه‌ی ساخت و تولید به مدت 10 سال مشغول کار بوده‌است. او پیش از راه‌اندازی شرکت آموزشی خود در سال 1992، مدرک مدیریت ارشد کسب و کار (MBA) دریافت کرد و 4 سال به عنوان مدرس در دانشکده‌ی بازرگانی دانشگاه بورنموث (Bournmoth Univesity) کار کرده‌است. از آن زمان به بعد، وی به عنوان سخنران مورد تقاضای بسیار بوده‌است و راهنمایی‌های رایگان ایمیلی او برای بیش از 20 هزار نفر فرستاده شده‌است.

توضیحات دوره

مهارت‌های مذاکره فقط برای متخصصین فروش حائز اهمیت نیست. باکمی تمرین، هرکسی می‌‌تواند قوانین ساده‌ی مذاکره را بیاموزد تا معامله‌ای عالی در خرید خودرو یا خانه انجام دهد، و یا از طریق معامله‌ی بهتر با تامین‌کنندگان، مشتریان و حتی همکاران موفقیت‌های بزرگتری در زمینه‌ی کاری به‌دست آورد. در این دوره، استاد مذاکره، کریس کرافت، تمامی مراحل مذاکره از تصمیم‌گیری برای مذاکره تا پایان را تشریح می‌کند. او در مورد چگونگی طرح‌ریزی برای مذاکره و محاسبه‌ی پیشنهاد آغازین بحث می‌کند. به علاوه، او شما را با رشته‌ای از تاکتیک‌های مخصوص مذاکره آشنا می‌کند، توضیح می‌دهد که چگونه با استفاده از تکنیک‌های مبادله به یک وضعیت برد-برد برسید و در پایان به شما شیوه‌ی بستن معامله را می‌آموزد.

مهارت های کلیدی دوره

اصول مذاکره
طول دوره
2 ساعت و 12 دقیقه
محتوای دوره
6 فصل / 33 درس

برای مشاهده دوره بصورت رایگان ثبت نام کنید

تعداد کل امتیاز دهندگان: 1 میانگین امتیاز: 5

محتوای دوره

بازکردن همه
محتوای فصل
0% تکمیل‌شده 0/1 مرحله
محتوای فصل
0% تکمیل‌شده 0/1 مرحله
ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)