دوره یادداشت برداری حرفه‌ای

ویدئو معرفی

مدرس

پاول نواک

پاول نواک مدرس تندخوانی و بهبود حافظه در سازمان‌هایی مانند ناسا و گوگل است.
پاول نواک بنیانگذار و مدیربرنامه Iris Reading، بزرگترین ارائه دهنده آموزش تندخوانی و بهبود حافظه است.کارگاه‌های آموزشی او هزاران دانشجو و افراد حرفه‌ای در بازرگانی، در شهرهای بزرگ سراسر جهان را آموزش داده است. او سخنران مهمان دانشگاه‌هایی مثل هاروارد، استنفورد و دانشگاه شیکاگو بوده است. برنامه‌های آموزشی او به کارمندان ناسا، گوگل و تعداد دیگری از شرکت‌ها مثل Fortune 500 آموزش داده‌شده است.

توضیحات دوره

یاد بگیرید که چطور در نشست‌های تجاری بهتر و سریع‌تر یادداشت‌برداری کنید. یادداشت‌برداری موثر یک مهارت اصلی است که حرفه‌ای‌ها در تمامی سطوح میتوانند آن را بهبود بخشند- و این دوره چگونگی این کار را به شما نشان خواهد داد. این دوره، روش و نحوه‌ی تصمیم‌گیری در مورد زمان استفاده از یادداشت‌برداری خطی در مقابل تصویری، چگونگی گوش دادن مؤثر، نحوه‌ی مستندسازی برنامه‌های عملیاتی و نحوه نوشتن مؤثر صورت جلسه را توضیح میدهد.
استاد پاول نواک (Paul Nowak) همچنین تکنیک‌های یادداشت‌برداری را با سرعت بیشتری مورد بررسی قرار میدهد، شامل گرفتن ایده‌ها به جای جملات، بهبود سرعت تایپ و استفاد از خلاصه-سازی ساده.
درآخر، فصل پاداش، تعدادی از الگوهای یادداشت‌برداری نرم‌افزار XMind ارائه میشوند که به برنامه‌ریزی پروژه، جلسات SWOT، جدول‌های زمانی و دیگر موارد کمک میکند.

مهارت های کلیدی دوره

رهبری جلسات
طول دوره
47 دقیقه
محتوای دوره
4 فصل / 24 درس
شما اشتراک این دوره را ندارید برای تهیه اشتراک بر روی دکمه زیر کلیک کنید

محتوای دوره

بازکردن همه
محتوای فصل
0% تکمیل‌شده 0/1 مرحله
ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)