دوره استراتژی‌های قیمت‌گذاری

ویدئو معرفی

مدرس

تیم EntrepreneurNOW

EntrepreneurNOW آموزش کارآفرینی را به راحتی در اختیار هر فردی در سراسر دنیا قرار می‌دهد.
EntrepreneurNOW با در نظر گرفتن کارآفرینان، ارائه محتوای ویدیویی درخواستی، برنامه مشاوره‌تلفنی زنده پست‌های وبلاگ، مربیگری یک به یک، وبرنامه‌های زنده هفتگی طراحی شده‌است. بنیانگذار Ken burke و تیم وی که از متخصصان منتخب می‌باشند محتوای سفارشی در زمینه‌های مختلف موضوعی را برای کارآفرینان تهیه می‌کنند. دوره‌های گلچین شده اصل مطلب را ارائه می‌دهند، همراه با مثال آموزش‌داده‌می‌شوند و شامل کاربرگ‌هایی هستند که شما می‌توانید مهارت‌هایتان را یک مرتبه در آنها تمرین کنید.
یادگیری و روابط خوب هر دو از همکاری بهره‌مند می‌شوند. همچنین انجمن EntrepreneurNOW محیطی عالی برای شروع یک گفت‌و‌گو، شناخت خودتان و حمایت از توانایی شما برای پیشرفت به عنوان کارآفرین می‌باشد.

توضیحات دوره

قیمت‌گذاری می‌تواند موفقیت یا شکست کسب‌و‌کار شما را تعیین کند. این دوره روش اثبات شده‌ای برای توسعه استراتژی قیمت‌گذاری و افزایش درک مشتری از ارزش محصول ارائه می‌دهد. بنابراین می‌توانید قیمت‌های بالاتر را توجیه کنید و سود را افزایش دهید. اینکه چگونه سرمایه گذاران استراتژی‌های قیمت‌گذاری را ارزیابی می‌کنند، مزایا و معایب مدل‌های مختلف قیمت‌گذاری، ترفند محاسبه سود‌ها، درجه‌بندی حساسیت قیمت‌گذاری و ساختن پروفایل قیمت‌گذاری مخصوص فروش خودتان مبتنی بر هشت متغیر اصلی را فرا بگیرید. نکات و نمونه‌ها برای هر کسب وکار محصول و خدمات محور و همچنین مشاغلی که درگیر تغییرات قیمت‌گذاری فصلی هستند تعریف شده‌است. این دوره قیمت‌گذاری فروش بسته‌ای محصول، تخفیف‌گذاری و تکنیک‌های قیمت‌گذاری دیگری را ارائه می‌دهد، که می‌توانید در جلسه کارگاهی این تکنیک‌ها را به کار ببرید.

مهارت های کلیدی دوره

استراتژی قیمت‌گذاری
طول دوره
1 ساعت و 32 دقیقه
محتوای دوره
6 فصل / 33 درس
شما اشتراک این دوره را ندارید برای تهیه اشتراک بر روی دکمه زیر کلیک کنید

محتوای دوره

بازکردن همه
ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)