دوره مهارت حل مسئله

ویدئو معرفی

مدرس

کریس کرافت

کریس کرافت، سخنرانی که به یک رهبر فکری تبدیل شده‌است و تاکنون بیش از 80 هزار نفر را در زمینه‌ی مدیریت پروژه و رهبری آموزش داده ‌است.
کریس همچنین دستورالعمل‌هایی در زمینه‌ی مدیریت زمان و مذاکره تهیه‌کرده ‌است، و 6 میلیون نفر را در سایت لیندا (Lynda.com) و لینکدین (LinkedIn) آموزش داده است. او دارای یک سابقه‌ی عملیاتی است، مدرک مهندسی خود را از کمبریج (Cambridge) دریافت کرده‌است، به عنوان یک مهندس خبره واجد شرایط شناخته شده‌است و به عنوان مهندس ارشد در زمینه‌ی ساخت و تولید به مدت 10 سال مشغول کار بوده‌است. او پیش از راه‌اندازی شرکت آموزشی خود در سال 1992، مدرک مدیریت ارشد کسب و کار (MBA) دریافت کرد و 4 سال به عنوان مدرس در دانشکده‌ی بازرگانی دانشگاه بورنموث (Bournmoth Univesity) کار کرده‌است.

توضیحات دوره

نمی‌توان یک مسئله را حل کرد مگر آنکه به علت آن پرداخت  و گاها علت‌ها بیشتر از یکی هستند. در این دوره، تکنیک‌هایی برای شناسایی علت اصلی یک مسئله، ایجاد گزینه‌ها و گزینش بهترین راه‌حل را فراخواهید گرفت. کریس کرافت به شما چندین روش برای شناسایی علت حقیقی یک مسئله را نشان خواهد داد؛ از جمله برانداز کردن کلی سیستم در زمانی که یک مسئله درواقع نشانه‌ای از مسئله‌ای عظیم‌تر است. وی همچنین توضیح می‌دهد که چگونه راه‌حل‌هایی بالقوه با استفاده از نقشه ذهنی و درخت تصمیم ایجاد کنید، چگونه خلاقیت خود را گسترش دهید تا شما را در رسیدن به انتخاب‌های بصیرانه‌تر یاری کند و اینکه چگونه با استفاده از بینش و منطق خود، راه‌حل مناسب برای مسئله‌تان را گزینش کنید.

مهارت های کلیدی دوره

حل مسئله / تصمیم گیری
طول دوره
1 ساعت و 32 دقیقه
محتوای دوره
3 فصل / 23 درس
شما اشتراک این دوره را ندارید برای تهیه اشتراک بر روی دکمه زیر کلیک کنید

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)