دوره شبکه‌سازی حرفه‌ای

ویدئو معرفی

مدرس

دوری کلارک

دوری کلارک استاد راهنمای مدیریت بازرگانی در دانشکده تجارت فوکو دانشگاه دوک است.
دوری همچنین نویسنده‌ی کتاب‌های ” Reinventing You ” و ” Stand Out ” است که از طرف مجله‌ی Inc به عنوان برترین کتاب سال 2015 در زمینه‌ی رهبری انتخاب شد و یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های واشنگتن پست بود. نیویورک تایمز، سخنگو‌ی سابق ستاد ریاست جمهوری ، دوری را اینگونه توصیف می‌کند: “متخصص خودسازی و کمک به دیگران در ایجاد تغییر در زندگی شان.”
او مرتبا در بخش بازرگانی، زمان، و کارآفرینی هاروارد مشارکت می‌کند. دوری توسط آسوشیتد پرس، Inc، و Fortune به عنوان یک کارشناس برند سازی معرفی شده است و همچنین یک مشاور و سخنران استراتژی بازاریابی برای مشتریانی از جمله گوگل، مایکروسافت، دانشگاه ییل، فیدلیتی، وزارت امور خارجه ایالات متحده و بانک جهانی است.

توضیحات دوره

شما برای خوب بودن در نتورکینگ نیاز نیست برونگرایی و ارتباط عمومی خوبی داشته باشید و نباید وانمود کنید. در این دوره، سخنگو‌ی سابق ستاد انتخابات ریاست جمهوری و کسی که خود را فردی درونگرا معرفی می‌کند، دوری کلارک به شما استراتژی‌های نتورکینگ خاصی را نشان می‌دهد که می‌توانید آن ها را با توجه به توانایی خود شخصی سازی کنید و با کسانی ارتباط داشته باشید که واقعا دوستشان دارید. او به شما کمک می‌کند تا مهم ترین افراد شبکه‌ی خود را شناسایی کرده و کسانی را که نقش حیاتی در موفقیت شما دارند را اولویت‌بندی کنید. او همچنین به شما در انتخاب اینکه کدام رویداد شبکه ارزش وقت شما را دارد کمک می‌کند، و به شما نشان می‌دهد که چطور خودتان میزبان یک رویداد باشید. سپس می‌آموزید که چگونه مکالمه‌ای را آغاز کنید که در نهایت به روابط واقعی منتهی شود، و از شبکه های اجتماعی برای نتورکینگ قانونی استفاده کنید. در آخر او کمک می‌کند تمام عناصر را در قالب یک طرح و برنامه در کنار هم قرار دهید و از آن برای بهتر شدن در نتورکینگ استفاده کنید.

مهارت های کلیدی دوره

شبکه‌سازی / ارتباطات
طول دوره
27 دقیقه
محتوای دوره
3 فصل / 10 درس
شما اشتراک این دوره را ندارید برای تهیه اشتراک بر روی دکمه زیر کلیک کنید

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)