دوره ساختار درامد و هزینه

ویدئو معرفی

مدرس

تیم کارآفرینان

EntrepreneurNOW آموزش کارآفرینی را به راحتی در اختیار هر فردی در سراسر دنیا قرار می‌دهد.
EntrepreneurNOW با در نظر گرفتن کارآفرینان، ارائه محتوای ویدیویی درخواستی، برنامه مشاوره‌تلفنی زنده پست‌های وبلاگ، مربیگری یک به یک، وبرنامه‌های زنده هفتگی طراحی شده‌است. بنیانگذار Ken burke و تیم وی که از متخصصان منتخب می‌باشند محتوای سفارشی در زمینه‌های مختلف موضوعی را برای کارآفرینان تهیه می‌کنند. دوره‌های گلچین شده اصل مطلب را ارائه می‌دهند، همراه با مثال آموزش‌داده‌می‌شوند و شامل کاربرگ‌هایی هستند که شما می‌توانید مهارت‌هایتان را یک مرتبه در آنها تمرین کنید.
یادگیری و روابط خوب هر دو از همکاری بهره‌مند می‌شوند. همچنین انجمن EntrepreneurNOW محیطی عالی برای شروع یک گفت‌و‌گو، شناخت خودتان و حمایت از توانایی شما برای پیشرفت به عنوان کارآفرین می‌باشد.

توضیحات دوره

پیش‌بینی درآمد، نوعی پیش‌بینی آینده است-که همین آن را وحشت‌آور می‌کند و ممکن است به همین دلیل باشد که بسیاری از کارآفرینان با حدس‌های هیجانی ریسکی سعی می‌کنند تا هرچه سریعتر این-کار را انجام دهند. اما اگر بخواهید مدل درآمد خود را به ابزاری مفید برای ردیابی عملکرد و ماندن در بالاترین میزان جریان وجوهتان تبدیل کنید، گره‌زدن مستقیم پیش‌بینی درآمدها به فعالیت‌های بازاریابی و فروش و استفاده از تحقیقات صنعتی برای توجیه پیش‌بینی رشد، امری ضروریست. در این دوره، به بررسی آنچه محرکان ایجاد درآمد انجام میدهند؛ کدام یک از مدل‌های درآمد عملکرد بهتری برای تولید، خدمات، حق‌اشتراک یا عضویت تجاری دارند؛ و چگونه می‌توان پیش‌بینی کرد که سرعت کسب و کارتان با چه سرعتی وسعت می‌یابد، پرداخته ‌خواهدشد. کاربرگ‌های مفصل همراه این دوره، به شما کمک خواهد کرد مدل‌های مختصر، قابل فهم، دقیق و عملی خود را بسازید.

مهارت های کلیدی دوره

گزارش‌گیری درامد
طول دوره
1 ساعت و 25 دقیقه
محتوای دوره
6 فصل / 17 درس
شما اشتراک این دوره را ندارید برای تهیه اشتراک بر روی دکمه زیر کلیک کنید

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)