دوره پایه و اساس فروشندگی

ویدئو معرفی

مدرس

جف بلومفیلد

جف بلومفیلد یکی از مربی‌های فروش و رهبری، و نویسنده کتاب فروش مبتنی ‌بر حکایت است.
جف بلومفیلد بیشترِ مسیر شغلی‌کارمندی‌اش را در نقش‌های رهبری گوناگونی اعم‌از فروش و بازریابی تا توسعه رهبری در جنن‌تک سپری کرد. او موسس دو شرکت مشاوره‌ای برین‌تراست و اپکس ترینینگ اند دولوپمنت (Apex Training & Development) است و برای هر تعداد از شنوندگان درباره موضوعات رهبری، ارتباطات، فروش مبتنی ‌بر حکایت و تاثیر قدرتمند علم‌اعصاب بر فروش و بازاریابی صحبت می‌کند.
جف کتاب فروش مبتنی ‌بر حکایت را نوشته و به چندین شرکت از لیست شرکت‌های فرچون 500 درباب فروش مبتنی ‌بر حکایت و مربیگری آموزش داده ‌است، برای مدیران ‌اجرایی بالارتبه شرکت-های فرچون 500 به عنوان یک مربی اجرایی عمل کرده، درباب استراتژی، فروش و بازاریابی و رهبری برای شرکت‌هایی با تعداد کارمندان از ده تا ده هزار نفر مشاوره داده است.

توضیحات دوره

چه چیزی فرد را در فروش موثر می‌سازد؟ تمایل واقعی برای کمک به دیگران مشکلات را حل می-کند. در این دوره جف بلومفیلد، رهبر بالارتبه سابق جنن‌تک (Genentech) و موسس برین‌تراست (Braintrust)، توضیح می‌دهد که چرا و چگونه بهترین فروشندگان نحوه‌ی نگریستن از دریچه چشم مشتریان را یاد می‌گیرند. او استراتژی‌هایی را طرح‌ریزی می‌کند تا به شما کمک کند با نیازهای مشتریان پیوندخورده و از آن‌ها مطلع شوید و محصول یا خدمات خود را به عنوان راه‌حل مشکلات‌شان قرار دهید. وی همچنین راهنمای قدم به قدم نحوه خلق فرآیند فروش خود یا شناسایی خلاءهای موجود در فرآیند فروش‌تان را ارائه می‌کند.
مباحث عبارتند از:
• فلسفه‌ی فروش
• شناسایی مشتریان بالقوه
• کشف محرک‌های خرید
• اطلاع‌رسانی درباره قدرت راه‌حل‌های‌تان
• پرورش یک فرآیند فروش موثر

مهارت های کلیدی دوره

فروش اثربخش / مدیریت فروش
طول دوره
55 دقیقه
محتوای دوره
5 فصل / 14 درس
شما اشتراک این دوره را ندارید برای تهیه اشتراک بر روی دکمه زیر کلیک کنید

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)