دوره شکوفایی خلاقیّتِ تیم

ویدئو معرفی

مدرس

لیزا بادِل

نویسنده‌ی پرفروش لیزا بودل، مدیر ارشد اجرایی فکرآینده (FutureThink) است که شرکت‌ها را قادر به انجام ساده‌سازی و نوآوری می‌کند.

لیزا که یک رهبر نوآور و آینده‌گرای مشهور است، در سال 2003 فکرآینده را تاسیس کرد تا رویکردی ساده به مسئله‌ی پیچیده‌ی نوآوری ارائه دهد.کارکردن با برندهای برجسته‌ای همچون استاروود (Starwood)، مِرک (Merck) و بوش (Bosch)، فکرآینده را به بزرگترین منبع در زمینه‌ی تحقیقات، ابزار و آموزش نوآوری در جهان تبدیل کرده‌است. لیزا همچنین نویسنده‌ی کتاب‌های چرا سادگی پیروز است: از دام پیچیدگی بگریزید و به کارهایی بپردازید که مهم است و شرکت را نابود کن: به وضعیت موجود پایان دهید، یک انقلاب نوآوری را آغاز کنید می‌باشد که از طرف شرکت بوز اند کو(booz&co) به عنوان یکی از بهترین کتاب‌های تجارت در سال 2012 معرفی شده است.

لیزا پس از کسب مدرک تجارت خود از دانشگاه میشیگان، فعالیتش را در لئو برنت (Leo Burnett) در شیکاگو آغاز کرد، جایی که او موهبت خود برای یکی کردن ایده‌های استراتژیک با زمینه‌ی تفکرات آینده‌نگرانه را یافت. او قبل از رفتن به نیویورک و تمرکز بر روی ساده‌سازی و نوآوری در فکرآینده، دو تجارت موفق دیگر را نیز ایجاد کرد.

توضیحات دوره

خلاقیت یک مهارت با ارزش رو به رشد است که حتی در گزارش یادگیری محیط کار لینکدین (LinkedIn Workplace Learning Report) به عنوان پرتقاضاترین خصوصیت و ویژگی معرفی شده ‌است. اما خلاقیت یک استعداد ویژه که متعلق به هنرمندان، موسیقیدان‌ها و طراحان باشد، نیست. با ابزار درست و ذهنی باز، هرکسی می‌تواند خلاق باشد. در این دوره، تکنیک‌هایی برای شکوفایی خلاقیت خود و تیمتان کشف کنید. رهبر نوآور و فروشنده‌ی پرفروش لیزا بودل به شما کمک می‌کند تا رویه‌ی روزمره و ذهنیت خود را تغییر دهید، از روش‌های نوآورانه در چالش‌های معمول کاری استفاده کنید و برای تشخیص فرصت‌های رشد برای تیم و تجارت خود از تفکر خلاقانه بهره‌گیرید. با استفاده از این روش‌ها، شما می‌توانید چابکی تیم خود در زیر فشار را افزایش دهید یا حتی می‌توانید جرقه‌ی ایده‌ی فوق‌العاده‌ی بعدی خود (ایده‌ای که باعث جهش بزرگی در تجارتتان می‌شود) را بزنید.

مهارت های کلیدی دوره

خلاقیت / انگیزه تیمی
طول دوره
39 دقیقه
محتوای دوره
3 فصل / 14 درس
شما اشتراک این دوره را ندارید برای تهیه اشتراک بر روی دکمه زیر کلیک کنید

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)