دوره قیمت‌گذاری براساس ارزش محصول

ویدئو معرفی

مدرس

استفان میشل

استفان میشل پروفسور موسسه بین‌المللی توسعه مدیریت است. او نویسنده‌ای برجسته و یک مشاور بازاریابی بین‌المللی است.
در موسسه بین‌المللی توسعه مدیریت، او مدیر اجرایی برنامه‌ی مدیریت ارشد کسب و کار (MBA) است. او برنامه بازاریابی استراتژِیک، برنامه بنیاد رهبری، برنامه مدیریت ارشد کسب و کار و عملکرد پیروزمندانه و هماهنگ را تدریس می‌کند. همچنین در بسیاری برنامه‌های مشارکتی در شرکت‌های پیشروی جهان آموزش می‌دهد.
او شش کتاب و هشت فصل کتاب نوشته و بیش از بیست مقاله تحت این عناوین در روزنامه‌ها به چاپ رسانده. همچنین مقالات دانشگاهی بسیاری در ژورنال‌هایی از جمله Harvard Business Review ، California Management Review و Journal of the Academy of Marketing Science چاپ کرده. وی توسط Journal of Service Management ، برنده جایزه ادبیات زمردین (Emerald Literati) در سال 2009 شد …

توضیحات دوره

آیا براساس قیمتی که سزاوار آن هستید، قیمت گذاری می‌کنید؟ ممکن است بتوانید با استفاده از قیمت‌گذاری مبتنی بر ارزش، استراتژِی‌ای که در آن قیمت‌ها را به جای هزینه‌ها براساس ارزش درک شده توسط مشتری تعیین می‌کنید، درآمد خود را افزایش دهید. در این دوره، پروفسور موسسه بین‌المللی توسعه مدیریت (IMD)، استفان میشل (Estefan Michel)، تفاوت قیمت‌گذاری مبتنی بر هزینه و ارزش را اینگونه تعریف می‌کند: بینش برتر مشتری، درک بازار شما و توانایی مدیریت قیمت‌ها و همچنین چگونگی اعمال روانشناسی قیمت‌گذاری. در این راه، مزایای تقسیم بندی مشتری و مفهوم قیمت گذاری به عنوان مدیریت زحمت و همچنین چگونگی اعمال اصول روانشناختی برای تأثیرگذاری بر درک مشتری از قیمت ها را کشف می‌کنید.

مهارت های کلیدی دوره

قیمت گذاری / فروش مبتنی بر ارزش
طول دوره
47 دقیقه
محتوای دوره
4 فصل / 15 درس
شما اشتراک این دوره را ندارید برای تهیه اشتراک بر روی دکمه زیر کلیک کنید

محتوای دوره

بازکردن همه
مقدمه 1 درس
بازکردن
محتوای فصل
0% تکمیل‌شده 0/1 مرحله
محتوای فصل
0% تکمیل‌شده 0/1 مرحله
ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)