وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
رايگان

دوره نوشتن برنامه بازاریابی

ویدئو معرفی

مدرس

دُرو بوید

درو بوید رهبری جهانی در حوزه خلاقیت و نوآوری است.
درو نویسنده‌ی کتاب درون جعبه (inside the box) است. وی همچنین در سِمَت مدیر اجرایی کارشناسی ارشد در برنامه‌ی بازاریابی و دانشیار بازریابی و نوآوری در دانشگاه سینسیناتی خدمت میکند.
درو پس از یک مسیرشغلی بسیار موفق در تجارت به محیط دانشگاهی وارد شد. او 17 سال را با جانسون و جانسون (Johnson & Johnson) در امر بازاریابی، ادغام و تملک و توسعه بین المللی سپری کرد. درو قبل از جانسون و جانسون با یونایتد اِیرلاینز (United Airlines) در حیطه‌ی فروش، بازاریابی و برنامه ریزی استراتژیک کار میکرد. او یکی از پیشگامان اولیه‌ی مشارکت استراتژیک بین شرکت های هواپیمایی بود که به ایجاد استار الاینس (Star Alliance) منتهی شد …

توضیحات دوره

هیچ سفر موفقی بدون نقشه راه شروع نشده و هیچ کوشش بازاریابی موفقی بدون برنامه آغاز نمیشود. این دوره به هرکسی از حرفه ای های بازاریابی گرفته تا صاحبان کسب و کارهای کوچک کمک میکند تا طرح های بازاریابی موثری بنویسند. یاد بگیرید که چگونه یک تیم چندمنظوره گردآوری کنید، یک بازار موجود را تحلیل کنید و اجزاء طرح را به بخش های متمرکز، استراتژی دربرگیرنده و اجرای تاکتیکی تقسیم بندی کنید. مدرس دوره، درو بوید، همچنین درمورد اینکه چگونه به بهترین نحو طرح را درون یک سازمان ارائه داده و برایش سرمایه تهیه کنید توصیه هایی ارائه میکند.
مباحث عبارتند از:
آماده سازی تیم و داده های خود
نوشتن استراتژی و بخش های تاکتیکی
نوشتن یک تحلیل بازاری
نوشتن تحلیل محصول یا خدمت
نوشتن طرح محصول یا خدمت
نوشتن طرح تبلیغاتی
نوشتن طرح اجرا

مهارت های کلیدی دوره

استراتژی بازاریابی / ایجاد برنامه بازاریابی
طول دوره
38 دقیقه
محتوای دوره
3 فصل / 19 درس

برای مشاهده دوره بصورت رایگان ثبت نام کنید

تعداد کل امتیاز دهندگان: 1 میانگین امتیاز: 5
ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)