x
x

اشتراک بازاریابی و فروش

با تهیه‌‌ اشتراک محتوای بازاریابی و فروش، شما به ساعت‌ها دوره آموزشی، خلاصه صدها جلد کتاب، به‌روزترین مقالات تخصصی و پادکست‌های علمی دسترسی خواهید داشت، که به صورت مداوم به تعدادشان افزوده می‌شود.

محتوای بازاریابی و فروش، جعبه‌ابزاری است که به شما کمک می کند تا در مسیر رشد شخصیت و زندگی خود به‌درستی قدم بردارید.

موضوعات اشتراک مجموعه بازاریابی و فروش

سرفصل‌های آموزشی اشتراک بازاریابی و فروش

ویژگی‌های سیستم آموزشی باورمدیران

محتوای نامحدود-01

محتوای نامحدود

ما معتقد هستیم مسیر آموزش یک مسیر نامحدود است و برای رسیدن به موفقیت نسخه محدود نمی‌توان ارائه داد. با بروزرسانی هفتگی که انجام می‌دهیم یک تجربه لذت‌بخش نامحدود برای شما فراهم می‌کنیم.

استفاده_از_LMS-01

استفاده از LMS

سیستم آموزشی پلتفرم ما از روش آموزشی LMS برخوردار است و دانشجو می‌تواند در هر لحظه به راحتی درصد پیشرفت هر درس و درصد پیشرفت ماهانه خود را بررسی نماید.

پشتیبانی VIP-01

پشتیبانی VIP

کارشناسان آموزشی ما پیشرفت شما را رصد کرده و همواره بهترین مسیر یادگیری و بهترین دوره‌ها را با توجه به نیاز شخصی شما پیشنهاد می‌دهند و در انتها به سوالات شما پاسخ داده تا بهترین تجربه‌ یادگیری برای شما فراهم شود.

تهیه اشتراک ویژه

تمدید اشتراک-01

هزینه‌ای که برای 3 ماه آموزش حرفه‌ای به همراه اساتید بین‌المللی و پشتیبانی تخصصی پرداخت می‌کنید معادل خرید 1 جلد کتاب است !!!

ارزش 1 جلد کتاب بیشتر است یا ساعت ها محتوای ویدئویی بین المللی ؟

اشتراک هفت روزه

رایگان

اشتراک یک ماهه

79,000 تومان

اشتراک 3 ماهه

239,000 تومان

199,000 تومان

سوالات پر تکرار

خیر؛ بیش از نیمی از مطالب سایت رایگان بوده و بدون داشتن اشتراک ویژه قابل استفاده هستند.
لحظه‌ای بعد از خرید اشتراک به بیش از 40 ساعت محتوای تخصصی ویدئو، خلاصه کتاب و مقاله دسترسی خواهید داشت. در هر هفته هم تضمین می‌کنیم حداقل 1 ساعت محتوای آموزشی ویدئویی و 1 خلاصه کتاب یا مقاله به حساب کاربری شما اضافه شود.
خیر؛ اعتبار حساب شما از زمان خرید حساب شده و هر روزی که می‌گذرد، یک روز از اعتبار آن کم شده و ربطی به استفاده یا عدم استفاده از محتوای سایت ندارد.
خیر؛ شما با خرید اشتراک می‌توانید تمامی محتوا‌های موجود در حساب کاربری خود را تا پایان زمان اشتراک به هر تعدادی که مایل باشید دانلود نمائید.

شما این امکان را دارید تا در موبایل، تبلت، کامپیوتر و یا هر جایی که علاقه دارید تماشا کنید.

حتی در اتومبیلتان در هنگام رانندگی !

بله قطعا؛ اگر به هر دلیلی از خریدتان ناراضی بودید می‌توانید به مسئولین بخش پشتیبانی ما اطلاع داده و متعهد هستیم وجه پرداختی شما را بدون هیچ شرط و سوالی با نهایت احترام در اسرع وقت بازگردانیم.

دوره های رایگان بازاریابی و فروش