خرید اشتراک توسعه فردی

خرید اشتراک ویژه کوچینگ مهارت‌های فردی به معنای خرید 1 دوره آموزشی نیست. بلکه، شما انتخاب می‌کنید در مدت زمان مشخص از طریق دسترسی به ده ها ساعت دوره آموزشی بین‌المللی ترجمه شده به‎‌همراه پشتیبانان علمی ما توسعه مهارت‌های فردی‌تان را تضمین کنید !!!

کوچینگ مهارت‌های فردی چیست؟

کوچینگ مهارت‌‌های فردی یک برنامه مدت‌دار و مستمر است که در آن اساتید بین‌المللی به شما کمک می‌کنند تا مهم‌ترین مهارت‌های فردی (مثل مدیریت زمان و برنامه‌ریزی، تیم‌سازی و ارتباطات، پرورش خلاقیت، اصول مذاکره و بهره‌وری حرفه‌ای) را به خوبی شناسایی کرده و با آموزش هایی که میبینید و پشتیبانی علمی متخصصان پلتفرم باورمدیران این مهارت ها را به بهترین شکل ممکن رشد و توسعه دهید.

موضوعات محتوای دوره رشد مهارتهای فردی

مدیریت زمان-01

مدیریت زمان و برنامه ریزی

مهارت هایی به شما می‌آموزیم تا بهترین برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی را برای خودتان داشته باشید که هم در زندگی شخصی و هم در کسب و کار خودتان نتایج درخشانی بدست آورید.
تیم سازی-01

تیم‌سازی و ارتباطات

تکنیک‌هایی به شما می‌آموزیم که روابط کاری و سازنده خود را توسعه داده و حفظ کنید. فرصت ها را برای ارتباط بین تیم با واحد‌ها و سازمانها شناسایی کنید. نحوه تعامل با دیگران را کشف کنید و به آنها در مورد اهداف خود و سازمانتان اطمینان دهید.
پرورش خلاقیت-01

پرورش خلاقیت

نوآوری و خلاقیت همیشه ریسک‌پذیر است؛ اما با موفقیت در آن می‌توان اهداف شخصی و سازمانی را به جلو حرکت دهیم. به شما تکنیک‌هایی یاد می‌دهیم که چگونه با ایجاد خلاقیت و ریسک پذیری در همه سطوح، محصولات و خدمات نوآورانه را خلق و هدایت کنید.
مذاکره-01

مذاکره

اصول و فنون متقاعد‌سازی، زبان بدن و غن بیان را به شما می‌آموزیم تا با استفاده از آنها بهترین قرارداد‌ها و نتایج را برای خودتان و تیم کسب و کارتان بدست آورید.
بهره وری حرفه ای-01

بهره‌وری حرفه‌ای

کمکتان می‌کنیم تا با استفاده از اصول برند‌سازی، برند شخصی خود را شکل دهید و اعتبار خود را افزایش دهید؛ مهارتهای حل مسئله و مقابله با چالش‌ها را بیاموزید و در موقعیت های حساس زندگی شخصی و کاری‌تان بهترین تصمیم‌گیری را انجام دهید.

حجم محتواهایی که هر ماه دریافت می‌کنیم چقدر است؟

تا به الان بیش از 700 دقیقه ویدئو آموزشی ترجمه شده تخصصی آماده و بارگذاری شده است و بلافاصله پس از ثبت نام به آن‌ها دسترسی خواهید داشت.

تضمین بروزرسانی مستمر

تضمین_بروزرسانی-01

امّا یک خبر مهم … 

به‌جز محتوا‌هایی که بلافاصله پس از خرید اشتراک ویژه به آنها دسترسی خواهید داشت؛ ما تضمین میکنیم هر هفته حداقل 100 دقیقه ویدئو آموزشی جدید و ترجمه شده از ما دریافت خواهید کرد.

اگر هفته‌ای محتوای جدید اضافه نشد مبلغ عضویت شما را به‌صورت کامل برمی‌گردانیم !!!

پیشرفت با سیستم آموزشی باورمدیران

محتوای نامحدود-01

محتوای نامحدود

ما معتقد هستیم مسیر آموزش یک مسیر نامحدود است و برای رسیدن به موفقیت نسخه محدود نمی‌توان ارائه داد. با بروزرسانی هفتگی که انجام می‌دهیم یک تجربه لذت‌بخش نامحدود برای شما فراهم می‌کنیم.
استفاده_از_LMS-01

استفاده از LMS

سیستم آموزشی پلتفرم ما از روش آموزشی LMS برخوردار است و دانشجو می‌تواند در هر لحظه به راحتی درصد پیشرفت هر درس و درصد پیشرفت ماهانه خود را بررسی نماید.
پشتیبانی VIP-01

پشتیبانی VIP

کارشناسان آموزشی ما پیشرفت شما را رصد کرده و همواره بهترین مسیر یادگیری و بهترین دوره‌ها را با توجه به نیاز شخصی شما پیشنهاد می‌دهند و در انتها به سوالات شما پاسخ داده تا بهترین تجربه‌ یادگیری برای شما فراهم شود.

تضمین بازگشت پول

تضمین_بازگشت_پول-01

ما ضمانت می‌کنیم که …

اگر به هر دلیلی از محتوای پلتفرم راضی نبودید؛ بدون هیچگونه محدودیت زمانی و پیش‌شرطی می‌توانید در طول مدت اشتراکتان از طریق پنل‌کاربری اشتراک خود را لغو کرده و مبلغ پرداخت شده را کاملا دریافت نمائید !!!

سوالات پر تکرار

خیر؛ بیش از نیمی از مطالب سایت رایگان بوده و بدون داشتن اشتراک ویژه قابل استفاده هستند.
لحظه‌ای بعد از خرید اشتراک به بیش از 40 ساعت محتوای تخصصی ویدئو، خلاصه کتاب و مقاله دسترسی خواهید داشت. در هر هفته هم تضمین می‌کنیم حداقل 1 ساعت محتوای آموزشی ویدئویی و 1 خلاصه کتاب یا مقاله به حساب کاربری شما اضافه شود.
خیر؛ اعتبار حساب شما از زمان خرید حساب شده و هر روزی که می‌گذرد، یک روز از اعتبار آن کم شده و ربطی به استفاده یا عدم استفاده از محتوای سایت ندارد.
خیر؛ شما با خرید اشتراک می‌توانید تمامی محتوا‌های موجود در حساب کاربری خود را تا پایان زمان اشتراک به هر تعدادی که مایل باشید دانلود نمائید.

شما این امکان را دارید تا در موبایل، تبلت، کامپیوتر و یا هر جایی که علاقه دارید تماشا کنید.

حتی در اتومبیلتان در هنگام رانندگی !

بله قطعا؛ اگر به هر دلیلی از خریدتان ناراضی بودید می‌توانید به مسئولین بخش پشتیبانی ما اطلاع داده و متعهد هستیم وجه پرداختی شما را بدون هیچ شرط و سوالی با نهایت احترام در اسرع وقت بازگردانیم.

تهیه یا تمدید اشتراک ویژه

تمدید اشتراک-01

شاید باورتان نشود …

هزینه‌ای که برای 3 ماه آموزش حرفه‌ای به همراه اساتید بین‌المللی و پشتیبانی تخصصی پرداخت می‌کنید معادل خرید 1 جلد کتاب است !!!

ارزش 1 جلد کتاب بیشتر است یا ساعت ها محتوای ویدئویی بین المللی ؟

اشتراک یک ماهه

79,000 تومان

اشتراک 3 ماهه

239,000 تومان

99,000 تومان

اشتراک 12 ماهه

949,000 تومان

499,000 تومان

رایگان های توسعه فردی