مدرسین


استو فریدمن
استو فریدمن

استو فریدمن یک روانشناس سازمانی در دانشکده‌ی وارتون و مدیرعامل شرکت توتال لیدرشیپ (Total Leadership) می‌باشد. او برنامه‌ی رهبری وارتون و پروژه‌ی ادغام کار/ زندگی را پایه‌گذاری کرد. او توسط ثینکرز50 (Thinkers50) به عنوان برترین رهبر فکری جهان انتخاب شده‌است، در لیست تاثیرگذارترین متفکران مجله‌ی اچ آر (HR) حضور داشته‌است و جایزه‌ی میراث زندگی کاری موسسه‌ی خانواده‌ها و کار را دریافت کرده‌است. او در حالی که ریاست توسعه‌ی رهبری در فورد(Ford) را برعهده داشت، شرکت رهبری کامل را تاسیس کرد، برنامه‌ای که کارایی و تندرستی را در تمام قسمت‌های زندگی افزایش می‌دهد. او نویسنده‌ی کتاب‌های پرفروش رهبری کامل و رهبری زندگی که می‌خواهید است و آخرین کتابش والدینی که رهبری می‌کنند می‌باشد. فریدمن یک معلم برنده‌ی جایزه، سخنران مشهور، مربی و مشاور سیاسی می‌باشد. او میزبان برنامه و پادکست کار و زندگی می‌باشد (یک برنامه‌ی رادیویی متعلق به دانشکده‌ی تجارت وارتون که تحت شرکت رادیوی ماهواره‌ای سیریوس اِکس اِم(SiriusXM) اجرا می‌شود).

مشاهده دوره های مدرس
برد بتسول
برد بتسول

برد بیتسول، یک رهبر فکری شناخته شده در سطح بین‌المللی در حیطه‌ی بازاریابی می‌باشد که تیم‌های شرکت‌های معروفی از جمله لینکدین (LinkedIn)، لگال‌زوم (LegalZoom)، لیندا دات کام (Lynda.com) و تی‌اِم‌زد (TMZ) را رهبری کرده است. او یک کارآفرین، مشاور شرکت‌های نوپا و متخصص بازاریابی رشد است و دوره‌های آموزشی بسیار محبوبی در زمینه‌ی بازاریابی دارد که از پربیننده‌ترین دوره‌های آنلاین هستند. بِرد، بیش از پانزده سال در زمینه‌های مرتبط باهم مانند بازاریابی رشد، توسعه‌ی کسب و کار و تبلیغات کار کرده است. پس از اینکه در سن پانزده سالگی اولین کسب‌وکار موفق خود را راه اندازی کرد، چهره‌اش در مجله‌ی Entrepreneur به نمایش درآمد. او مهارت‌های خود را با کار کردن به عنوان مشاور رشد در کنار برندهای بزرگ و کوچکی از جمله واربی پارکر (Warby Parker)، استیپلز (Staples)، بایولایت (BioLite)، دیکیز (Dickies) و اربن اوتفیترز (Urban Outfitters) پرورش داد. همچنین، وی مشاور چندین شرکت نوپا بوده که مسیر بازاریابی و مشاوره‌ی استراتژیک را به آنها ارائه داده است.

مشاهده دوره های مدرس
جان آلمِن
جان آلمِن

دکتر جان اولمن مربی اجرایی و استاد دانشکده‌ی مدیریت در دانشگاه یوسی ال اِی اندرسون (UCLA Anderson) می‌باشد. دکتر جان اولمن، مربی اجرایی تحسین‌شده‌ی بین‌المللی است که بر سایت MotivationRules.com نظارت می‌کند و عضو هیئت علمی در دانشکده‌ی مدیریت از دانشگاه یوسی ال اِی اندرسون می‌باشد، جایی که در رای‌گیری از دانشجویان، دوره‌ی ارتباطات بین فردی او در بین 10 تجربه‌ی برتر دوران تحصیل دانشجویان قرار گرفت. دکتر اولمن سخنران اصلی در مورد چگونگی تاثیرگذاری برای گرفتن نتایج بدون توسل به قدرت و تکیه بر پاداش و مجازات می‌باشد. آخرین کتاب او، تاثیر حقیقی: متقاعدکردن بدون اعمال فشار و به دست آوردن بدون پرداخت هزینه(آماکوم(Amacom) 2013) که با همکاری مارک گولستون نوشته شده‌است، در بسیاری از زبان‌ها در دست چاپ قرار دارد و توسط خلاصه‌های کتاب اجرایی ساندویو (SoundView Executive Book Summeries) به عنوان یکی از 30 کتاب برگزیده در زمینه‌ی تجارت برای سال 2013 انتخاب شده‌است.

مشاهده دوره های مدرس
جان تارنُف
جان تارنُف

جان تارنوف، مربی، سخنران و نویسنده بازآفرینی شغلی است. او به افراد و تیم‌ها کمک میکند تا گزینه‌های شغلی مؤثرتر و برنامه‌های شغلی پایدارتری داشته باشند. او در میان نسل‌های مختلف با مشاغل کار میکند، از دانشجویان تحصیلات تکمیلی که به دنبال اولین شغل خود هستند گرفته، تا کارگران ژن X و قدیمی‌ترهای بیش از پنجاه ساله که به دنبال تعریف مجدد و حفظ شغل خود فراتر از بازنشستگی سنتی هستند. کتاب او، نوآوری نسل قدیم: چطور حرفه‌ی رویایی خود را بعد از پنجاه سالگی بسازید، مراحل و استراتژی‌های بهبودی پس از ازدست دادن شغل، استراتژی ورود مجدد به نیروی کار یا توسعه کسب و کار جدید را بیان میکند. این کتاب به نقل از CBS This Morning در سال 2017 به پرفروش‌ترین کتاب آمازون تبدیل شد. جان همچنین توسط PBS/Next Avenue به عنوان یکی از پنجاه فرد مؤثر بر سالخوردگان در سال 2017 انتخاب شد. او پس از سی و پنج سال فعالیت به عنوان تهیه کننده و مدیرتولید فیلم، در سال 2010 به عنوان مدیر اصلی برنامه تحصیلات تکمیلی مدیریت صنعت تفریح و سرگرمی و استاد کمکی و رئیس روابط صنعت، به دانشگاه کارنگی ملون (Carnegie Mellon) در لس آنجلس پیوست.

مشاهده دوره های مدرس
جری پیکو
جری پیکو

جری پیکوکارشناس تخصصی حوزه‌ی یادگیری، توسعه‌ی رهبری و تغییر فرهنگ است. او بیش از 20 سال با افراد، گروهها و سازمانهای مختلفی مطابق با شرایط خودشان برای تعریف موفقیت و دستیابی به آن کار کرده است، شامل بیش از 15 سال کار در مرکز آموزشی، رهبری و مشاوره سازمانی خودش یعنی مشاوره‌ی مردم و دانش کار (People & Knowledge Works Consult) به بیان ساده، او علاقه دارد افراد و سازمانها را قادر سازد تا اهدافشان را تعیین، و با توسعه‌ی قابلیت‌‌های رشد، همکاری و نوآوری در خودشان به آنها دست پیدا کنند. توانمندسازی افراد و سازمانها برای روشن کردن ارزشهایشان، و شناسایی رفتارهای مورد نیاز برای ایجاد فرهنگی پویا، پایدار و مبتنی بر ارزشها، هسته‌ی اصلی تعلیمات او را تشکیل داده است. جری در سال 2011، به همراه خانواده‌اش به اروپا رفت و از آن زمان در مونیخ آلمان و زوریخ سوئیس زندگی می‌کند. او اکنون در مونیخ سکونت دارد، در ژوئن 2018، جری شغل جدید خود را به عنوان مدیر توسعه منابع انسانی در اروپا برای یک شرکت داروسازی برجسته جهانی ، به نام دایچی سانکیو(Daiichi Sankyo)، آغاز کرد.

مشاهده دوره های مدرس
دوری کلارک
دوری کلارک

دوری کلارک استاد راهنمای مدیریت بازرگانی در دانشکده تجارت فوکو دانشگاه دوک است. دوری همچنین نویسنده­ی کتاب­های ” Reinventing You ” و ” Stand Out ” است که از طرف مجله­ی Inc به عنوان برترین کتاب سال 2015 در زمینه­ی رهبری انتخاب شد و یکی از پرفروش­ترین کتاب­های واشنگتن پست بود. نیویورک تایمز، سخنگو­ی سابق ستاد ریاست جمهوری ، دوری را اینگونه توصیف می­کند: “متخصص خودسازی و کمک به دیگران در ایجاد تغییر در زندگی شان.” دوری کلارک استاد راهنمای مدیریت بازرگانی در دانشکده تجارت فوکو دانشگاه دوک است. دوری همچنین نویسنده­ی کتاب­های ” Reinventing You ” و ” Stand Out ” است که از طرف مجله­ی Inc به عنوان برترین کتاب سال 2015 در زمینه­ی رهبری انتخاب شد و یکی از پرفروش­ترین کتاب­های واشنگتن پست بود. نیویورک تایمز، سخنگو­ی سابق ستاد ریاست جمهوری ، دوری را اینگونه توصیف می­کند: “متخصص خودسازی و کمک به دیگران در ایجاد تغییر در زندگی شان.”

مشاهده دوره های مدرس
دیوید اَلِن
دیوید اَلِن

دیوید آلن خالق روش GTD، یا روش مشهور به سرانجام رساندن کارها می‌باشد. دیوید، موسس کمپانی دیوید آلن است، جایی‌که در آن به مهندسی به‌سرانجام رساندن کارها، می‌پردازد. او به‌عنوان کارشناس برجسته‌ی بهره‌وری شخصی و سازمانی، درجهان شناخته شده است. سابقه 30 ساله او در تحقیقات پیشگامانه و آموزش به مدیران و مدیرعاملان برخی از معتبرترین شرکتها و موسسات آمریکایی، باعث شده است، که مجله فوربز او را به‌عنوان یکی از پنج مربی برتر اجرایی در ایالات متحده انتخاب کند و مجله بیزنس 2.0، درسال 2006، او را در لیست “50 شخصیت مهم امروزی” قرار دهد. مجله تایم کتاب برجسته‌ی به‌سرانجام رساندن کارها: هنر بهره‌وری بالا بدون استرس را مطمئن‌ترین کتاب خودآموز تجاری در دهه‌ی‌اخیر معرفی کرد. کمپانی فست، دیوید را به‌دلیل برنامه‌های برجسته‌‌اش و نویسندگی در زمینه‌های مدیریت زمان و استرس و همسوساختن قدرت تمرکز و تصور، و روش های پیشگامانه‌اش در بهبود مدیریت و عملکردهای اجرایی، به‌عنوان “یکی از تأثیرگذارترین متفکران جهان در عرصه بهره‌وری شخصی” معرفی کرد … توضیحات دوره به دیوید آلن، متخصص مشهور بهره‌وری و مدیریت زمان بپیوندید، تا شما را با روش پنج مرحله‌ای خود برای به تمام کردن کارها، آشنا سازد. او به شما نشان می‌دهد، که چگونه کارها را کنترل، و از فشار ناشی از تلنبار شدن آنها جلوگیری کنید، تا زمان بیشتری برای انجام کارهای مفید و معنادار زندگی‌ خود ایجاد سازید. بیاموزید که چگونه می‌توان با جمع‌آوری، پردازش، سازمان‌دهی، بررسی، و انجام وظایفی که نیازمند توجه‌تان است، به ذهنی باز و متمرکز، دست پیداکنید. مطالعه بیشتر مهارت های کلیدی دوره مدیریت زمان / توسعه فردی طول دوره 30 دقیقه محتوای دوره 2 فصل / 13 درس جزوه دوره

مشاهده دوره های مدرس
کریس کرافت
کریس کرافت

کریس کرافت، سخنرانی که به یک رهبر فکری تبدیل شده‌است و تاکنون بیش از 80 هزار نفر را در زمینه‌ی مدیریت پروژه و رهبری آموزش داده ‌است. کریس همچنین دستورالعمل‌هایی در زمینه‌ی مدیریت زمان و مذاکره تهیه‌کرده ‌است، و 6 میلیون نفر را در سایت لیندا (Lynda.com) و لینکدین (LinkedIn) آموزش داده است. او دارای یک سابقه‌ی عملیاتی است، مدرک مهندسی خود را از کمبریج (Cambridge) دریافت کرده‌است، به عنوان یک مهندس خبره واجد شرایط شناخته شده‌است و به عنوان مهندس ارشد در زمینه‌ی ساخت و تولید به مدت 10 سال مشغول کار بوده‌است. او پیش از راه‌اندازی شرکت آموزشی خود در سال 1992، مدرک مدیریت ارشد کسب و کار (MBA) دریافت کرد و 4 سال به عنوان مدرس در دانشکده‌ی بازرگانی دانشگاه بورنموث (Bournmoth Univesity) کار کرده‌است. از آن زمان به بعد، وی به عنوان سخنران مورد تقاضای بسیار بوده‌است و راهنمایی‌های رایگان ایمیلی او برای بیش از 20 هزار نفر فرستاده شده‌است.

مشاهده دوره های مدرس
کریستین دی دوناتو
کریستین دی دوناتو

کریستین دی‌دوناتو، بنیان‌گذار انقلاب شغلی (Career Revolution)، یک نوآور در زمینه‌ی توسعه‌ی رهبری و کارمندی است. به عنوان رییس سابق بخش استعدادیابی شرکت سونی الکترونیکس، شرکتی که در سال ۲۰۱۵ در مجله‌ی فوربز به عنوان یکی از ۲۵ شرکتی معرفی شد که نسل جدید میخواهند در آن کار کنند، کریستین تمام علاقه و تحقیقاتش را روی یافتن، تربیت و ارتقای جوان‌ترین نسل کارکنان سازمان‌ها متمرکز کرد تا بتوانند تبدیل به نسل بعدی رهبران شوند. به‌عنوان یک متخصص برجسته جهانی در توسعه رهبران نوظهور، کریستین نیاز به ارائه راه حل‌های ملموس و قابل اندازه‌گیری برای سازمان‌ها را تشخیص داد. برای رهایی مدیران از به دوش کشیدن صددرصد بار حل کردن شکاف نسل‌ها، او AccelerateME را ساخت که یک ابزار به‌خصوص ارائه‌ی بازخورد است و به طور ویژه طراحی شده است تا متخصصین جوان امروز، مالکیت بیشتری بر عملکرد خود در محل کار داشته باشند.

مشاهده دوره های مدرس
کوین ایکنبری
کوین ایکنبری

کوین ایکنبری یک متخصص مشهور و جهانی در زمینه‌ي رهبري، نويسنده‌ي کتاب پرفروش، سخنران، مشاور و مربي مي‌باشد. كوين مديرارشد بالقوه‌ي گروه كوين ايكنبري (The Kevin Eikenberry Group)، يك شركت مشاوره‌اي در زمينه‌ي رهبري و يادگيري مي‌باشد كه از سال 1993 به سازمان‌ها، تیم‌ها و اشخاص کمک می‌کند تا به پتانسیل درونی خود دست پیدا کنند. تخصص‌های کوین شامل رهبری، تیم‌ها و کار تیمی، فرهنگ سازمانی، ساده‌سازی تغییر، یادگیری سازمانی و بسیاری دیگر می‌باشد. نام او در چندین لیست اختصاصی آورده شده‌است. Inc.com دوبار او را به عنوان یکی از 100 متخصص برتر رهبری و مدیریت در جهان و یکی از 100 سخنران برجسته‌ی جهان در زمینه‌ی رهبری برای یور نکست کنفرانس (Your Next Conference) معرفی کرده‌است. انجمن مدیریت آمریکا، او را در لیست رهبران شایسته‌ی توجه در سال 2015 قرار داد و تاپ سیلز ورلد (Top Sales World) چهار سال متوالی او را به عنوان یکی از تاثیرگذارترین افراد خود در زمینه‌ی فروش و بازاریابی معرفی کردند.

مشاهده دوره های مدرس
لارا برگلز
لارا برگلز

لارا برگلز بیش از 14 ساله سابقه در نقش سخنران حرفه‌ای و جامعه ساز دارد. لارا به کسب‌وکار های در حال رشد کمک می‌کند تا پیام‌های خود را از طریق سخنرانی عمومی، کنفرانس ها، وبسایت ها، وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی بهبود ببخشند. او به‌طور گسترده با متخصصان کسب‌وکار همکاری کرده تا آن‌ها را در مهارت‌های ارتباطی، به ویژه در فراتر رفتن از پاورپوینت (PowerPoint)، راهنمایی کند و اغلب در رسانه های منطقه از او به عنوان یک متخصص ارتباطات و بازاریابی یاد می‌شود. وبلاگ محبوب وی، Maniactive.com ، برای کسانی که برای مخاطبان مدرن و دارای فهم رسانه‌ای سخنرانی و ارائه انجام می‌دهند، یکی از مطالب خواندنی است. لارا از مربی‌های کمکی در کالج بازرگانی سیدمان در دانشگاه دولتی گرند ولی بوده و با مدرک کارشناسی ارتباطات از راه دور و جامعه‌شناسی از دانشگاه دولتی میشیگان فارغ‌التحصیل شده‌است. او مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه ایالتی گرند ولی دریافت کرد.

مشاهده دوره های مدرس
لیزا بادِل
لیزا بادِل

نویسنده‌ی پرفروش لیزا بودل، مدیر ارشد اجرایی فکرآینده (FutureThink) است که شرکت‌ها را قادر به انجام ساده‌سازی و نوآوری می‌کند. لیزا که یک رهبر نوآور و آینده‌گرای مشهور است، در سال 2003 فکرآینده را تاسیس کرد تا رویکردی ساده به مسئله‌ی پیچیده‌ی نوآوری ارائه دهد.کارکردن با برندهای برجسته‌ای همچون استاروود (Starwood)، مِرک (Merck) و بوش (Bosch)، فکرآینده را به بزرگترین منبع در زمینه‌ی تحقیقات، ابزار و آموزش نوآوری در جهان تبدیل کرده‌است. لیزا همچنین نویسنده‌ی کتاب‌های چرا سادگی پیروز است: از دام پیچیدگی بگریزید و به کارهایی بپردازید که مهم است و شرکت را نابود کن: به وضعیت موجود پایان دهید، یک انقلاب نوآوری را آغاز کنید می‌باشد که از طرف شرکت بوز اند کو(booz&co) به عنوان یکی از بهترین کتاب‌های تجارت در سال 2012 معرفی شده است. لیزا پس از کسب مدرک تجارت خود از دانشگاه میشیگان، فعالیتش را در لئو برنت (Leo Burnett) در شیکاگو آغاز کرد، جایی که او موهبت خود برای یکی کردن ایده‌های استراتژیک با زمینه‌ی تفکرات آینده‌نگرانه را یافت. او قبل از رفتن به نیویورک و تمرکز بر روی ساده‌سازی و نوآوری در فکرآینده، دو تجارت موفق دیگر را نیز ایجاد کرد.

مشاهده دوره های مدرس
لیزا گیتز
لیزا گیتز

لیسا گیتس مربی شغلی و رهبری، و بنیان‌گذار «داستان اینجا اتفاق می‌افتد» (Story Happens Here) است. لیسا با زنان بلند پروازی کار می‌کند که متعهد به تسلط بر داستان‌های رهبری‌شان، ایجاد تأثیر و حضور در صحنه، و فعال کردن وجهه‌های رهبری فکری‌شان هستند. لیسا از مشاغلی که مرتبط با بازاریابی و روابط عمومی‌ هستند گرفته تا مشاغل مستقل و آزاد مانند نویسندگی، تا بازیگری و بداهه‌گویی، یک یا دو مورد را درباره‌ی مصاحبه، زیر و بمی صدا، مذاکره و داستان‌سرایی آموخته است. لیسا به عنوان بنیان‌گذار مشترک و سابق “مذاکره‌ی زنان” که یک شرکت مشاوره و آموزش شناخته شده در سطح بین‌المللی است، به صدها زن کمک کرد تا تفاوت زیاد بین دستمزد و رهبری‌شان را از بین برند. کارهای او در اِن‌پی‌آر (NPR)، سی‌اِن‌اِن (CNN)، روزنامه نیویورک تایمز (New York Times)، وال اِستریت ژورنال (Wallstreet Journal)، اَتلانتیک (Atlantic)، گِلَمِر (Glamour) و بسیاری دیگر به نمایش درآمده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.storyhappenshere.com مراجعه نمایید.

مشاهده دوره های مدرس
لیندسی پدرسن
لیندسی پدرسن

لیندزی پدرسن یک استراتژیست برند با “آیرون‌کلاد برند استراتژی” (Ironclad Brand Strategy) است. لیندزی یک استراتژیست با‌تجربه و با عملکرد علمی و سخت‌گیرانه در زمینه ساخت برند، به رهبران کمک می‌کند تا رشد هدفمند را از طریق موقعیت دقیق برند “آیرون‌کلاد” به جریان بیاندازند. او قبل از کار در شرکت استراتژی برند “آیرون‌کلاد”، در تجارت کلروکس (Clorox) مدیریت برند را بر عهده داشت، و در آنجا تجارت‌های سنگین و میلیارد دلاری و گروه‌های تازه‌تاسیس را از کلروکس-بلیچ (Clorox Bleach) گرفته تا آرمور-آل Armor All)) و بریتا (Brita)، رهبری می کرد. او در حال حاضر ضمن ایجاد استراتژی های برند برای مشتریان خود، از یک رویکرد مدیریت کلی استفاده می کند: رهبران مشاغلی که در حال رشد هستند، اما برای این رشد در جدال هستند. او از روش اختصاصی “آیرون‌کلاد” خود برای خلق استراتژی برند استفاده می کند که به کسب و کار کمک می کند پتانسیل خود را بروز دهد و به رهبران خود این توانایی را می دهد که با عزم، وضوح و تمرکز رشد کنند.

مشاهده دوره های مدرس
مایک فیگلیولو
مایک فیگلیولو

مارك فيگليولو بنيان‌گذار و مديرعامل thoughtLEADERS ، LLC، يك شركت آموزش خدمات حرفه‌اي مي‌باشد. او يك سخنران و وبلاگ‌نويس شناخته‌شده‌ي ملي در موضوعات رهبري، ارتباطات، تصميم‌گيري، حل مسئله و ديگر مهارت‌هاي حياتي تجاري مي‌باشد. فارغ‌التحصيل افتخاري از وست پوينت (West Point)، مايك؛ در ارتش آمريكا به عنوان يك افسر سلاح‌هاي جنگي خدمت كرد. او قبل از تاسيس شركت خود، به عنوان استاديار دانشگاه دوك (Duke Universty)، مشاور در مك‌كينزي و كمپاني (McKinsey & Company) و مدير اجرايي دركپيتال وان (Capital one) و اسكاتس ميركل گرو (Scotts Miracle-Gro) فعاليت داشته‌است. او نويسنده‌ي كتاب يك تكه كاغذ: رويكردي ساده به رهبري شخصي و قدرتمند(www.onepieceofpaper.com)، رهبري درون جعبه: چگونه رهبران باهوش تيم‌هايشان را به سوي نتايج استثنايي هدايت مي‌كنند(www.leadinsidethebox.com)، زير و بم ظريف: يك توصيه‌ي جذاب ايجاد كنيد، پشتيباني گسترده ايجاد كنيد، و آن را تاييد كنيد (www.elegantpitch.com). بلاگ مايك و برنامه‌هايي كه او آموزش مي‌دهد را مي‌توان در اين آدرس www.thoughtleadersllc.com يافت.

مشاهده دوره های مدرس